reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pessar, problemy z wypróżnianiem.. :/

Wiola35*

Fanka BB :)
Dołączył(a)
18 Czerwiec 2020
Postów
220
Dziewczyny pomóżcie proszę.. Mam pessar od dwóch tygodni. Siedzi, trzyma jest ok. Mam problem z wypróżnianiem. Chodzi o taki podświadomy lęk, że on mi się zsunie, wypadnie itd jak zacznę "napierać". Skutkiem tego jest to, że nie potrafię się do końca wypróżnić, po prostu się spinam, boję. Wiem, że to co pisze może się wydawać co najmniej dziwne, ale akurat w tej ciąży kiedy no niestety nie jest "książkowo" mocno się stresuje. Wczoraj już po tych wypróżnieniach "na raty, po trochu ", bolał mnie odbyt, czułam dlugo dyskomfort. Wszelkie rady jak pozbyć się złych myśli mile widziane :) :)
 
reklama
Rozwiązanie
Popracuj nad pozycja. Im bliżej zbliżona do "kucanej" tym lepiej. Nie przyj tylko czekaj, kupka sama spłynie. Czasem to troche trwa, ale naprawdę działa. Tak na zdjeciu z internetu, kolana wyżej pośladków. Wiem, ze w ciazy to trudne, ale próbuj az bedzie wygodnie
image.jpeg
image.jpeg
Popracuj nad pozycja. Im bliżej zbliżona do "kucanej" tym lepiej. Nie przyj tylko czekaj, kupka sama spłynie. Czasem to troche trwa, ale naprawdę działa. Tak na zdjeciu z internetu, kolana wyżej pośladków. Wiem, ze w ciazy to trudne, ale próbuj az bedzie wygodnie
image.jpeg
image.jpeg
 
Rozwiązanie
Do góry