reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Picie wody a pampersy

Carola320

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
5 Grudzień 2020
Postów
56
Witam mój synek bardzo mało pije wody 😔 próbuje z bboxa z kubeczka albo się troszkę napije albo wypluwa dziś zauważyłam że pampersy w dzień są delikatne mokre natomiast po nocy są ok morfologia wyszła ok nie wiem czy znów dzwonić do doktorki nie wiem co robić
 
reklama
Co znaczy mało?
Mój pije ile ma ochotę. Czasami łyk, czasami trochę więcej. Po stałych posiłkach zawsze ma bardziej suchą pieluchę. Po nocy mocniej.

Nie masz się czym martwić, jeśli morfologia ok. Zachęcaj, ale nie zmuszaj, bo się zirytuje i w ogóle nie będzie pił.

A ile ml mleka wypija w ciągu doby? Może to mu wystarcza i samej wody potrzebuje mniej.
 
Co znaczy mało?
Mój pije ile ma ochotę. Czasami łyk, czasami trochę więcej. Po stałych posiłkach zawsze ma bardziej suchą pieluchę. Po nocy mocniej.

Nie masz się czym martwić, jeśli morfologia ok. Zachęcaj, ale nie zmuszaj, bo się zirytuje i w ogóle nie będzie pił.

A ile ml mleka wypija w ciągu doby? Może to mu wystarcza i samej wody potrzebuje mniej.
Mleko dostaje rano i wieczorem jak nie ugotuje obiadu to dostaje wtedy butelkę mleka wypija 190 ml zdarza się że nie wypije całej butli ..jeśli chodzi o wodę to jest to łyk a czasami pluje woda ... naprawdę ?? Białe myślalam że mój tak ma ....kobieto uspokoiłas mnie po raz kolejny chyba z nieba mi spadlas
 
Sam się nie odwodni, jeśli ma ciągły dostęp do swojego kubeczka z wodą. Pozatym pije mleko. Do tego zupki, obiadki.. myślę, że nie powinnaś się martwić.
 
Do góry