reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

piękna i zadbana w ciąży :)

Czy macie dobre techniki golenia w ciąży?

  • Tak, mam bardzo ciekawy pomysł na to.

    Głosów: 9 50,0%
  • Nie, nie umiem sobie z tym poradzić.

    Głosów: 9 50,0%

  • Wszystkich głosujących
    18
To tylko ja mam takie małe cycki? :zawstydzona/y::-(
Przed ciążą nosiłam B.
Teraz, na końcówce noszę C.
A karmniki kupiłam D.

Mam kompleksa cyckowego :zawstydzona/y:

Jak sie da to sie chetnie zamienie.
Mój kręgosłup tez bedzie zadowolony.
I moze nareszcie bede mogła sobie jakiś ładny stanik kupić.
Bo na mój rozmiar same "babciowe" tylko sa
 
reklama
ja tez bym chetnie sie zamienila bo mam podobny problem. Jak sie kiedys odchudzalam to jak na zlosc w cyckach najpierw stracilam (o co mi szczegolnie nie chodzilo) i moglam wtedy kupic cos ladnego w rozmiarze C:-D
 
Siunia wielkie gratulacje!!! Śliczna ta Twoja córcia....ahhh:-) Szybkiego powrotu do domku!!!

Czarodziejka Tobie również wielkie gratulacje....i cieszę się że poród był tak szybki....:tak: Ucałuj maluszka od nas :-) i wracajcie szybko do domku!!!!
 
reklama
Do góry