reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna i zadbana w ciąży :)

Czy macie dobre techniki golenia w ciąży?

  • Tak, mam bardzo ciekawy pomysł na to.

    Głosów: 9 50,0%
  • Nie, nie umiem sobie z tym poradzić.

    Głosów: 9 50,0%

  • Wszystkich głosujących
    18
reklama
dziewczyny, czy wy też już myslicie tylko o porodzie? Ja nie moge sie skupic na pracy, inne tematy niewiele mnie interesują, mysle tylko o małym, o tym,zeby był zdrowy, zeby nic mu nie było, zebym szybko doszła do siebie i mogła sie nim zajmować. A tu jeszcze 3 tygodnie mam....(teoretycznie)
 
heheh hej dziewczyny....
jak pisałam na głównym wątku nadal w dwupaku chodzę... ehhh
ale dzisiaj spało mi się dośc dobrze.... a jak Wam ?
mnie w nocy dwa razy obudziły dośc mocne skurcze..... kurde myślałam że coś się z tego rozwinie.... a tu nic... w oczekiwaniu na kolejny usnęłam a dzisiaj standard... czyli nic. Mati trochę kopie......
może czeka do lutego:-p hehehe
Nesca myśl o porodzie mi też zaprząta wiekszośc dnia.... jestem bardzo zniecierpliwiona i doczekac się nie mogę ( szczególnie że według lekarzy powinnam urodzic do 8mego lutego- zobaczymy...)
 
to i ja się przyłączę do panarzekań..u mnie nocki straszne,spac nie moge,wszystko boli,całe krocze i kręgosłup a skurczy ani widu ani słychu:-(no i najgorsze te puchnące rece bo aż bolą i nogi..eh..;/:wściekła/y::no:
a w dzień kimnę sie godzinkę i jak nowo narodzona..wogole w dzień mi sie lepiej śpi jakoś..
a co do porodu to już chyba każda z nas chciałaby miec swoją dzidzię po tej stronie...;-):-)ja już bym wzięła torbe i poszła..no ale jak pisałam rozwarcie juz jakieś jest a skurczy nie ma wody teżnie odchodzą..trzeba czekac:zawstydzona/y::-:)sorry2:
 
:-(kurde ja we wtorek na wizycie wyszło,że przytyłam 16kg..dzisiaj staję na wagę i dodatkowe 2..więc już razem 18scie,ale strasznie jestem sapuchnięta...chyba mi sie za dużo wody już zatrzymuje:zawstydzona/y:
 
ja juz po wizycie, wczoraj wróciłam o22 i już nie miałam siły pisać.
więc tak maleństwo waży 3200, wymiary na takie na 36 tydzień, ale lekarz stwierdził że jest ok bo ja tez zaduża nie jestem, poza tym łozysko 2-3st. dojzłości, szyjka miękka i juz prawie całokiem zgładzona, rozwarcie prawie na jeden palec;-);-) więc już prawie wszystko gotowe:tak:

muszę teraz pilnować ruchów, lekarz pwiedział że jakby mnie coś zaniepokoiło to od razu mam jechać na izbę przyjęc

tak więc czekamy:tak::tak:


a KTG też jeszcze nie miałam robione, bo nie było takiej potrzeby
no to super,że z maleństwem ok;-)ja już we wtorek miałam rozwarcie na jeden palec to ciekawe jak jest teraz:sorry2:
Ja będę miała ktg bo już od dawna mam skurcze. Gin pow. że to normalne teraz, ale ja mam już od 8 mc i to też miało być normalne. Nie wiem nie znam się na tym.
W pierwszej ciąży miałam ktg bo skarżyłam się na bóle brzucha, to był 9m-c, a w drugiej to dopiero w szpitalu jak pojechałam do porodu.
no to mi napewno też zrobią w szpitalu przed porodem;-)dzięki za odpowiedz:tak:
 
reklama
No to i ja troszeczkę pomarudzę ;-)

to i ja się przyłączę do panarzekań..u mnie nocki straszne,spac nie moge,wszystko boli,całe krocze i kręgosłup a skurczy ani widu ani słychu:-(no i najgorsze te puchnące rece bo aż bolą i nogi..eh..;/:wściekła/y::no:

Też mi strasznie od kilku dni puchną ręce i nogi :dry::shocked2: Moje kostki wuglądają jak balerony, a palce jak serdelki. :dry: Z resztą od kilku tygodni mam zdrętwiałe 3 opuszki w lewej dłoni i nic się z tym nie daje zrobić :-:)dry:

A o plecach i kroczu już nie mówię :shocked2::dry:
Pomagają na chwilę ciepłe kąpiele, ból znika :tak: Ale co z tego, jak chwilę po wyjściu dolegliwości wracają :eek: Jedyne rozwiązanie chyba, to siedzenie cały dzień w wannie - ale kto by to na dłuższą metę wytrzymał :confused:
 
Do góry