reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna i zadbana w ciąży :)

Czy macie dobre techniki golenia w ciąży?

  • Tak, mam bardzo ciekawy pomysł na to.

    Głosów: 9 50,0%
  • Nie, nie umiem sobie z tym poradzić.

    Głosów: 9 50,0%

  • Wszystkich głosujących
    18
a mnie nie chcieli na weekend.... ehhhh świniaki a tak może bym i miała lutowego chłopaczka.....
a teraz będę mie marcowe dziecko :(
 
reklama
Ja lecę dziś do ginka na kontrol po tych zastojach i się okaże czy mam się szykować do szpitala na zabieg czy jednak wszystko ładnie zeszło. Mam nadzieję że będzie ok. bo 7 lutego mamy chrzciny Majki i chciałabym być w jako takiej formie.
 
Mój mąż też był bardzo pomocny przy porodzie. Mimo że przy dwóch wcześniejszych potrafiłam go zbluzgać i wyganiać z sali to i tak miał wtedy do mnie cierpliwość. Ten poród to jak bajka więc do takich zachowań nie dochodziło ale bardzo mu dziękuję że był ze mną i był dla mnie oparciem w tym ważnym dla nas momencie. Bardzo go za to KOCHAM.
 
Mój mąż też był bardzo pomocny przy porodzie. Mimo że przy dwóch wcześniejszych potrafiłam go zbluzgać i wyganiać z sali to i tak miał wtedy do mnie cierpliwość. Ten poród to jak bajka więc do takich zachowań nie dochodziło ale bardzo mu dziękuję że był ze mną i był dla mnie oparciem w tym ważnym dla nas momencie. Bardzo go za to KOCHAM.
słuchaj dla mnie to będzie mój pierwszy poród, i chcemy z M rodzic wspólnie, wydaję mi się że takie przeżycie potrafi bardzo połączyc, czy źle mi się wydaje co?? bo generalnei zastanawia mnie fakt, po co faceci chcą w tym uczestniczyc, co im to daje....
dla mnie wiadomo, poczucie bezpieczeństwa, oparcie - dla tego chce aby był
ale co oni z tego mają??? hehehe
 
Ja lecę dziś do ginka na kontrol po tych zastojach i się okaże czy mam się szykować do szpitala na zabieg czy jednak wszystko ładnie zeszło. Mam nadzieję że będzie ok. bo 7 lutego mamy chrzciny Majki i chciałabym być w jako takiej formie.
będzie w porządku na pewno kochana .... powodzenia i zdaj relacje
 
Pandorka prosze o uzupelnienie moich danych:-)
córeczka- ewa wiktoria
waga-2300
punkty-6
godzina-7.45
pierwsze dziecko
tydzien ciazy- 40
53 cm
 
Mój mi pow. że faceci tak samo bardzo to przeżywają z tą różnicą że ich to nie boli. Nas porody bardzo połączyły. Pierwszy raz to był pewnie z ciekawości bo sam nie wiedział czy nie ucieknie, ale zrozumiał ile kobieta musi wycierpieć i przez co przejść żeby wydać na świat takie Wielkie Szczęście które nosi 9 m-cy pod sercem. Jak nie zapomnę to go o to spytam.
 
Sms od meganne (25 luty 2010r. godzina 13:22):

"Hej. Jadę na porodówkę. Coś ze mnie cieknie nie wiem czy wody czy czop taki wodnisty i coraz bardziej bolesne skurcze co 4 minuty. Trzymam kciuki za resztę oby u nich też się ruszyło. Buziaki"
 
reklama
Do góry