reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja dziecka

Ewcia- ja tez bardzo prosze o tę ksiązke kucharską dla niemowlat, może wreszcie menu mojego szkraba się troszkę urozmaici, bo na razie tylko ziemniaki, marchewka i miesko. Jakoś brak mi pomysłów i nie bardzo mam czas się zbytnio zastanawiac nad jadłospisem.

MadziaS- ja po odstawieniu Natalki miałam jeszcze mleczko przez ok. 1 miesiąc, pod koniec już oczywiście śladowe ilości.
 
reklama
dziewczyny ratujcie!!!!
pierwszy raz pojawil sie u nas konkretny katar,leje sie woda z noska ,co robic???
posmarowalam mascia majerankowa,dajam wapno ,wit c i cebion multi,co moge jeszcze zrobic???
pomozcie
 
Jeszcze do spania główkę troszkę wyżej oraz zapuszczać do noska kropelki, najlepiej w sprayu (sól fizjologiczna albo euphoribium- homoepatyczny lek na katar) i wyciagac glutki gruszką lub aspiartor em Frida.

U nas tez mega-katar u obu córć, przez co wczoraj w nocy spaliśmy z małżą jakieś 4-5h, a pobudek już nawet nie liczyłam :(.
 
Madzia_S z mlekiem bywa różnie moze być nawet 2 miesiące po zaprzestaniu karmienia różnie to bywa, nie przejmuj
się że Marysia nie che ciagnąć, lepsze to niż 2 letnie dzieci które nie chcą sie od cyca odzwyczaic ;)
 
MadziaS ja nie karmię już z trzeci miesiąc a wciąż mleczko mam, w symbolicznych ilościach ale jest. Przestałam karmić bo myślałam, że to już po wszystkim, że źródełko wyschło do cna, nawet rozmiar miseczki wrócił do stanu "z przed". A tu się okazuje, że wciąż śladowe ilości są produkowane, ale już nie wpadam na pomysły z powrotem do naturalnego karmienia ::)
 
reklama
Do góry