reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja dziecka

reklama
A już myślałam, że to tylko my zostaliśmy przy zasypianiu z cycem w buzi.
Mi to nie do końca odpowiada, mam wyrzuty sumienia, że jak się obudzi w nocy w swoim łóżeczku to jest przerażony, że nas nie ma :-(
Ale mi też to utulanie sprawia ogromną przyjemność i jak tak widzę jak usypia wtulony we mnie to się czuję najszczęśliwszym człowiekim na ziemi. gorzej., ze w dzień też bez cyca nie da rady i nie mogę go zostawić na kilka godzin. cały czas musimy być razem
 
aga jak ja ci zazdroszczę - ja jestem notorycznie nie wyspana. Iga doi cysia przynajmniej 4 razy w nocy , a największa częstotliwość od 4 rano (dzis co godzinę do 7):wściekła/y:
 
Karola nie przejmuj sie, ponoc wszystkie dzidzie, ktore sa na piersi tak sie zachowuja. Nasz juz od dawna na modyfikowanym mleczku wiec pewnie dlatego tak spi, a ogolnie to taki spioszek z niego po tatusiu:-D :tak:
 
Marcel z malutkimi wyjatkami przesypia cale noce. Tylko kurcze chodzi troche za wczesnie spac, bo o 19 juz chrapie, wiec o 6 rano gotowy jest do zabawy. Jakby mial normlanie zegraek w glowce, punkt 6 juz go slychac.
Gdyby tak poszedl spac ok 20, to by do 7 pospal i to juz by bylo super:)

A tak, jak zasnie o 19, to kolejna pobudka ok 4 na jedzonko no i kolejna o 6.
Dzisiaj wcinal tez o 24, ale to dlatego, ze znowu mielismy w pokoju ^&*&^*&*&*&^*&* komary, zaplailam swiatla i polowalismy. Rozbudzil sie i chcial jesc:)

Generalnie z 5 minutowa przerwa na papu przesypia 11 godzin, wiec i tak nie narzekam.
 
Asia u mnie to marzenie maly zasypia kolo 21 pobudka jest kolo polnocy potem po 3 i kolo 5 noi o 6 pobudka juz pozniej kolo 9 spi i 13
 
Asia u mnie to marzenie maly zasypia kolo 21 pobudka jest kolo polnocy potem po 3 i kolo 5 noi o 6 pobudka juz pozniej kolo 9 spi i 13

U mnie podobnie, zdaza sie nawet, ze jak zasnie ok 9 to spi z 2 godz. Dzisiaj spal tylko 20 min, piszczal az do 13. Teraz chrapie, zobaczymy jak dlugo.
Pozniej spacerkiem do babci idziemy, tam go znowu wymecza i padnie o 19:)
 
reklama
Ja tak po cichutku liczę że po dzisiejszym basenie młody prześpi ładnie nockę. Dziś to jego apetyt mnie przeraża... przed chwilą pożarł taką ilość zupki że jestem w szoku... na jutro miało być a zostało może ze 4 łyżki hehe. No nic muszę nową ugotować hehe
 
Do góry