reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

**********pielęgnacja**********

reklama
Mi pomogła gorąca mocna kawa wypilam ja z mlekiem co prawda ale byla jak szatan no i dobrze ciepla wrecz goraca kapiel :) niestety w szpitalu byl tylko prysznic ale siedzialam tam dobra godzinke :)

Trzymam kciuki bo to ostatni dzwonek zeby puscili przed swietami z malenstwem do domu niestety trzymaja pelne 72 godziny bo dopiero po tym mozna zrobic to badanie na fene.... cos tam zawsze mam problem z zapamietaniem dokladnym :) Kaja sie urodzila o 14.35 i doladnie o tej godzinie jej pobrali krew :)
 
no ja raczej poszukam dzis tej herbatki malinowej z lisci malin, bo kawy nie pije w ogole - jedynie czasem rozpuszczalna z baaardzo duza iloscia mleczka... Sypanej poprostu nie lubie :) Moze jakas inna jestem, ale nigdy mi nie smakowala :)
 
Wanda, ja też tak mam kawa sypana jest dla mnie torturą! Ale ta herbatka jest do przełknięcia...

Proszę Was ogromnie, niech mi ktoś napisze czy mogę jeść sery pleśniowe jak karmię piersią, bo mam taką chcicę, że zaraz dostanę kociokwiku! :laugh:
 
Ziemzia - na moje to mozesz...ale jak masz taka straszna ochote, zebys nie przegiela z iloscia :) No ale ja tam specjalistka nie jestem :)
 
Wanda na Gdanskiej w sklepie zielarskim - ja tam kupowalam, bo w Herbapolu naprzeciwko Klarysek nie ma. ten zielarski jest, jak idziesz Gdanska w kierunku Myslecinka, po lewj stronie daleko jeszcze za radiem PIK a przed przecznica Chodkiewicza - maly sklepik schodzi sie po schodkach, tam jest na pewno, ja pilam przez 1 dzien tylko i od razu dostalam skurow ;D

Ziemziu nie wiem ??? ale skoro w ciazy nie wolno to moze lepiej sie wstrzymac ???

mamy majace problemy z bolacymi brodawkami podczas karmienia - ile dni karmilyscie w oslonkach??
 
Gonia - o dziekuje Ci bardzo :) A ja znalam wlasnie tylko ten naprzeciw Klarysek... takze dobrze wiedziec... A myslisz ze w jakiejs aptece tez moze byc ??? I to maja byc same suche liscie ??? Zebym dobrze kupila :)
 
reklama
no ja musze odpuscic sobie ta herbatke bo mi akuszer zwial :laugh: i mowi, ze bedzie zly jak zaczne bez niego wiec musze poczekac, kurcze ale zla jestem, ze dopiero teraz wiem bo bym sie juz opila przez weekend i moze dzis tulilabym Ade... :-[
no i ja tez nie znosze sypanej kawy tylko i wylacznie rozpuszczalna pije pol na pol z mlekiem.... ;)
 
Do góry