reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pieluchowy problem

mag80

Fanka BB :)
Dołączył(a)
6 Styczeń 2009
Postów
559
Miasto
Gorzów Wlkp
Nie wiem czy ktos z Was mial taki problem.Chodzi o Pampersy.Używam ich od samego początku i wszystko bylo ok.Ale od okolo miesiaca zaczely sie jakies cyrki.Mała ma ciagle mokre koszulki i spiochy.Tak jakby pieluchy przeciekaly bokiem albo gora.I to wcale nie kiedy ma mocno mokra pieluszke.Wczoraj przecieklo juz po pol godzinie a pieluszka sucha.Jak to sie zaczelo to pomyslalam ze pieluszki moze sa juz troche za male wiec kupilam wieksze no i to samo jest.No przeciez nagle po czterech miesiacach nie zaczelam zle zakladac pieluszki:-D Moze kupie z jakiejs innej firmy, ale qrcze mam jeszcze jedna cala wielka paczke tych Pampersow.Uciazliwe to jest bo wczoraj nawet na spacerze przecieklo na plecy a przeciez mała spala i nie ruszala sie wiec nawet nic nie moglo sie przesunąć.Zaczyna mnie to troche denerwowac.
 
reklama
kilka razy zdarzyło się to u mojego synka ale teraz jest dobrze,zwróć uwagę czy boki pieluszki rozciągają się,te elastyczne bardziej przylegają do ciałka, jeśli tak wypróbuj inne pieluszki i jak wszystko będzie dobrze spróbuj wrócic do pampersów.
 
Mi tez sie to zdarzało jak za slabo i za nisko zapinałam pampersy.:tak:
Pozniej za kazdym razem sprawdzałam czy pieluszka jest dobrze opieta do gory na nozkach i czy dobrze przylega do brzuszka;-)
Zdarzalo mi sie tez ałozyc troszke krzywo pieluszke jak sie spieszyłam i znowu wszystko wylatywao bokami lub gora przy czym pieluszka byla prawie sucha
 
Również miałam podobny problem,co było bardzo denerwujące:tak:,ale podobnie jak pozostałe dziewczyny zaczęłam bardziej zwracać uwagę na to aby pieluszka była dobrze założona i problem zniknol :).
 

Załączniki

  • DSCI0933.jpg
    DSCI0933.jpg
    29,4 KB · Wyświetleń: 56
Nam tez to się zdarzało, niestety. U nas był problem z hugissami i happy gdy Paulinka miała 7-8 miesięcy. Z pampersami się nie zdarzyło. Chyba trzeba bardzo uważnie zakładać pieluchę.
 
nam zdarza sie to czasem w nocy a dokladnie po nocy gdy dziecko lezy w jednej pozycji dluzszy czas,zaczelam uzywac pampersow easy up i jest duzo lepiej
 
Ja też miałam taki problem z pampersami. Wydawało mi się że są za małe i też kupowałam większe. Zawsze pilnuję żeby dobrze zapiąć, ale i tak zdarzało sie że nad ranem niunio był mokry albo z boku albo z przodu. Nie wiem już czy to dlatego że źle zapięłam czy z innego powodu. Nie próbowałam jednak innych pieluszek.
 
mag80 poruszyłaś właśnie temat który ja chciałam rozpocząć :)
Mam podobny problem ,tylko u nas zdarza się to tylko po nocy .Nie rozumem tego używamy od zawsze huggies i nigdy nic się nie działo a od tygodnia niunia budzi się z brzuszkiem całym mokrym ,nie wiem o co chodzi ,nie są za małe bo są do 18 kg a niunia ma roczek i ma 10 kg i napewno żle nie zapinam ,bo zawsze na to zwracałam uwage ,są napięte wszędzie .Codziennie rano budzi się mokra ,boje się zę zachoruje bo leży w morych ciuszkach :(
Co robić?
 
JLINKAA:-)Twoje dziecko juz pewnie w nocy nie pije mleczka.
A wiec jak zapinasz jej wieczorem pieluszke i jest jej dopasowana to pamietaj o tym ze jej brzuszek w nocy sie kurczy i tym samym pieluszka robi sie luzniejsza:tak:
A jak zesiusia sie tak kilka razy w nocy no to wylatuje jej gdzie popadnie
 
reklama
wazne, zeby falbanki byly wywiniete w calości na wierzch, a jak dziecko śpi na boku, to bokiem i z pampersa potrafi wylecieć
 
Do góry