reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pieluchowy problem

U nas też często nad ranem po obudzeniu Julka jest mokra :-(
Na brzuszku, ba boczku... Kiedyś się to nie zdarzało ale teraz niestety.
Fakt faktem moja dzidzia zjada 3 butle po 250ml co daje w sumie 750ml mleka więc gdzieś to musi wyjść :sorry:;-)
 
reklama
No wlasnie bardzo dokladnie zapinam pieluche a i tak mokra sie budzi zwlaszcza w nocy.Biedna sie wtedy wscieka bo musze ja przebrac zeby nie lezala w mokrych ciuszkach a ona placze bo spiaca jest wiec to jest strasznie meczace.Od przedwczoraj uzywam Huggies i narazie sie nie zalała:-) zobaczymy dalej.
 
Dziewczyny juz wiem od czego tak się dzieje to nie adane pieluchy ,jak piszecie ,albo Rapunzel pisze o falbankach ( Moje dziecko ma już rok więc chyba wiem jak jes zakładać :p )Moje kochanie ostatnio bardzo dużo pije piciu samego a do tego jeszcze mleczko i obiadki ,więc tych płynów się nazbiera a potem w nocy pielucha przecieka .Przewijam ją w dzień co trzy godzinki ( no chyba że kupka jest )i teraz gdy więcej pije to nawet musze częściej bo też przepuszcza pieluszka .Więc w nocy gdy tylko się przebudzi z jakiegoś powodu staram się teraz przebrać .
 
Cześć dziewczynki:-D znam ten problem z opowieści mojej przyjaciółki. Z tego co się orientuję to ona również stosowała pampersy do czasu kiedy nie zaczęły szwankować wiec zmieniła je na jakiś lepszy model. Wydaje mi się mag80, że powinnaś przetestować jakieś inne. Pozdrawiam
 
Ja tez mam podobny problem z Huggisami po nocy, choc bardzo rzadko. Widze, ze nie ma znaczenia jaka firma wyprodukowala pieluszki.
 
ja używałam Huggisów i czasem mała nad ranem była przelana, teraz używamy Pampersów i też raz się przesikała, ale uważam że to zależy od tego ile dziecko wypije w dzień i czasem w nocy
moja córcia czasem pije w nocy więc liczę się z tym, że może się przesikać, jak nie daje jej pić w nocy to nigdy nie jest przesikana nad ranem;-)
 
reklama
ja milam taki problem z pieluszkami happy i je zmienilam wl. na pampers i jestok, czasmi zdaza lo sie ze przecielk ale co zaobserwowalam mala strasznie sie wiercila i pampers sie poprostu przesowa i troszke przeciekalo.
 
Do góry