reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mikołaj ma problem po mleku

Marzena p

Aktywna w BB
Dołączył(a)
10 Marzec 2019
Postów
87
Witam mam synka 4miesiecznego jest na mleku neocate lcp. Od narodzin spi w dzień po 1h budzi się za kazdym razem z płaczem nóżki podnosi do góry tak jak by chciał sobie gazy puścić. Na noc zasypia o 21wszej obuzi sie do mleka o 24tej potem o 3ciej nad ranem i jak jiz wypije mleko to robi sie koszmar wierci sie prezy stenka nóżki do gory bierze. Co to może być, czy to przejdzie miał może ktoś podobne objawy.
 
reklama
U nas było prawie to samo , też mieliśmy zmianę mleka ,na HiPP combiotyk i było lepiej i do tej pory jesteśmy na nim, ale już 7 miesięcy ,ale czasem zdarza się małemu mieć problem z kupka
 
Może jest potrzebna zmiana mleka, może je za szybko i nałyka się więcej powietrza. Spróbuj mu delikatnie masować brzuszek, a jak nie pomoże to może warto iść do lekarza?
 
Może jest potrzebna zmiana mleka, może je za szybko i nałyka się więcej powietrza. Spróbuj mu delikatnie masować brzuszek, a jak nie pomoże to może warto iść do lekarza?
Chodzę do lakarza juz 4miesiace prywatnie przepisuja krople itp ale nic nie pomaga masuje brzuch czesto kładę na brzuch i nic
nie pomaga.
 
Chodzę do lakarza juz 4miesiace prywatnie przepisuja krople itp ale nic nie pomaga masuje brzuch czesto kładę na brzuch i nic
nie pomaga.
Z jakiej butelki korzystasz wiem, ze neocate jest mlekiem już na prawdę ostatecznym i bardzo drogim bez ryczałtu czyli wskazań może pomysł o takie butelce jeśli jej nie masz może problem tkwi w łamaniu za dużej ilości powietrza

Link do: Tommee Tippee, butelka antykolkowa, 150 ml

podajesz jakieś kropelki na brzuszek ? Masaże ?
 
Z jakiej butelki korzystasz wiem, ze neocate jest mlekiem już na prawdę ostatecznym i bardzo drogim bez ryczałtu czyli wskazań może pomysł o takie butelce jeśli jej nie masz może problem tkwi w łamaniu za dużej ilości powietrza

Link do: Tommee Tippee, butelka antykolkowa, 150 ml

podajesz jakieś kropelki na brzuszek ? Masaże ?
Butelke mam avent antykolkowe smoczki też antykolkowe. Kropli nie podaje bo mo arelgolog nie polecila co dostaje to debridat bio gaia
 
Z jakiej butelki korzystasz wiem, ze neocate jest mlekiem już na prawdę ostatecznym i bardzo drogim bez ryczałtu czyli wskazań może pomysł o takie butelce jeśli jej nie masz może problem tkwi w łamaniu za dużej ilości powietrza

Link do: Tommee Tippee, butelka antykolkowa, 150 ml

podajesz jakieś kropelki na brzuszek ? Masaże ?
Na tyle masaży i leżenia na brzuchu to sie dziwię że tak mam ze synem. Juz człowiek wszystko prubowal i nic myslalam ze do 3miesiecy i przejdzie a tu nadal czlowiek i dziecko się męczy. Lekarze nie potrafia pomódz. Niby dziecko powinno jeść i spać ale u mojego synka tak nie ma. Od urodzenia problemy rzeby nie problem z brzuszkiem i prykaniem było by super
 
reklama
Na tyle masaży i leżenia na brzuchu to sie dziwię że tak mam ze synem. Juz człowiek wszystko prubowal i nic myslalam ze do 3miesiecy i przejdzie a tu nadal czlowiek i dziecko się męczy. Lekarze nie potrafia pomódz. Niby dziecko powinno jeść i spać ale u mojego synka tak nie ma. Od urodzenia problemy rzeby nie problem z brzuszkiem i prykaniem było by super
Sprobuj przez kilka dni podawac do kazdej butelki z mm krople na wzdecia, np espumisan lub jakies inne. Jesli nie pomoze, to znaczy ze trzeba przeczekac i w swoim czasie wyrosnie.
 

Podobne tematy

Do góry