reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Po szczepieniu

Hej!
Przed nami drugie szczepienie. Pierwsze Mały dostał w szpitalu. Powiedzcie, drogie mamy, jak długo organizm malucha jest osłabiony po szczepieniu, jak długo np unikać kontaktu z innymi osobami, które mógłby zarazić synka przez jego osłabienie przyjęta dawka szczepionki. Mamy jeszcze do odwiedzenia punkt pobrań krwi, bo alergolog chce zrobić Małemu badania, no i sama wizytę u pani doktor alergolog. Jak długo powinniśmy być w domu? A może to nie ma znaczenia i normalnie można funkcjonować? Szczepienie mamy jutro.

reklama

mam123

Zaangażowana w BB
Ja szczepie jak dziecko jest zdrowe i domownicy też zdrowi.A po szczepieniu 1 dzień nie wychodzić na pełne słonko.

Czyli szczepienie ochronne nie osłabia organizmu maluszka do tego stopnia że nie można spotkać się z koleżanką z dzieckiem czy iść na pobranie krwi? Chodzi mi o to, że dziecko dostaje te martwe czy półżywe wirusy i wtedy jego organizm może być osłabiony, tym że je przyjął i podatny na infekcje. My wszyscy w domu jesteśmy zdrowi.

mam123

Zaangażowana w BB
Ja osobiście spotykałam się z koleżankami i z innymi dziećmi.Chodzilam na zakupy itp. To wszystko zależy czy nie dostanie gorączki dziecko po szczepieniu u mnie tak się zadazylo tylko 2 razy po szczepieniu na pneumokoki ,ale była to jednodniowa gorączka tak do 38.a po innych szczepieniach zawsze było oki .

reklama

ness.

Fanka BB :)
Czyli szczepienie ochronne nie osłabia organizmu maluszka do tego stopnia że nie można spotkać się z koleżanką z dzieckiem czy iść na pobranie krwi? Chodzi mi o to, że dziecko dostaje te martwe czy półżywe wirusy i wtedy jego organizm może być osłabiony, tym że je przyjął i podatny na infekcje. My wszyscy w domu jesteśmy zdrowi.
Ja mam taką rozpiskę od lekarza co można, a czego nie.

Załączniki

• Screenshot_20210725-203157.png
    Screenshot_20210725-203157.png
    438,5 KB · Wyświetleń: 57
Do góry