reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niemowle po szczepieniu

Mam, jeszcze nie otworzyłam. Są skuteczniejsze od espumisanu?

Ciężko mi stwierdzić.Na pierwsze dziecko nie działało nic.Na drugie dostałam kropelki w prezencie , ale nawet nie otworzyłam, a za chwilę było trzecie i na nie działało, więc szybko zamawiałam koleje buteleczki, ale ich nawet nie otworzyłam, a Esspumisanem sobie głowy nie zawracalam
 
reklama
Udało się że zasnął. Zobaczymy na jak długo. Wielkie dzięki za rady. Mam nadzieje że to skok i mu przejdzie :/
 
A na ulotce szczepionki w objawach nieporzadanych jest wzmianka o mogacych wystapic bolach brzucha czy czyms podobnym? Mozesz go probowac klasc na brzuszku by latwiej gazy wylecialy z brzuszka.
 
A na ulotce szczepionki w objawach nieporzadanych jest wzmianka o mogacych wystapic bolach brzucha czy czyms podobnym? Mozesz go probowac klasc na brzuszku by latwiej gazy wylecialy z brzuszka.
No on na brzuszku bardzo często. Bo od samego początku ma problem z wydalanie gazów. Nie mam ulotki ze szczapionki.
 
Witam. We wtorek byłam na szczepieniu z 8 tygodniowym niemowlakiem. W ten sam dzień było wszystko dobrze jak również i na drugi i trzeci. Od wczoraj jest marudny ciągle płacze. Częściej robi kupki. Bardzo się przy tym gniecie (codziennie 4 razy dostaje espumisan). Zasypia tylko na chwilę po czym się wybudza. Chwilę jest spokojny i zaczyna bardzo płakać. Bardzo trudno go uspokoić. Przez chwilę jest to praktycznie nie możliwe. Miał ukłucia w obie nóżki. Nie są zaczerwienione ani obolałe. Kupki robi częściej ale nie jest to raczej biegunka. Bo jest przerwa np 3 godz ze nie zrobi. A potem gniecie się zrobi i po nie długiej przerwie znów. Trochę jakby robił na dwa razy. Jego zachowanie jest bardzo dziwne. Karmię go piersią. Ubiegłej nocy budził się co pół godz/godz. Do piersi przystawiany chwilę jadl i zaczynam się szarpać i płakać. Uspokajalam go smoczkiem i znów do piersi i tak w koło.
Czy może być to wszystko spowodowane reakcją na szczepionkę?? Bardzo proszę o pomoc, już sama nie wiem co mam robić.
Moja mala po kazdym szczepieniu cos ma :/ ostatnio szczepienia miala na poczatku stycznia,tydz pozniej biegunki.. wczesniej takze, teraz idziemy w marcu i az sie boje :(
 
Mniej więcej co ile wtedy Twoja robila kupki?
Bardzo czesto i wodniste.. za kazdym purtnieciem nawet troche jej wylecialo.. byly nawet zielone ze sluzem.. tydz trwalo zanim caly syf szczepionkowy jej wyszedl.. tyle ze ja nie dawalam nic, tylko mleko i ewentualnie wode, z poczatku myslalam ze to po zmianie kaszki na inna firme ,ale nawet na samym mleku miala biegunki..
 
reklama
Bardzo czesto i wodniste.. za kazdym purtnieciem nawet troche jej wylecialo.. byly nawet zielone ze sluzem.. tydz trwalo zanim caly syf szczepionkowy jej wyszedl.. tyle ze ja nie dawalam nic, tylko mleko i ewentualnie wode, z poczatku myslalam ze to po zmianie kaszki na inna firme ,ale nawet na samym mleku miala biegunki..
To właśnie on tez zaczął takie zielonkawe
 
Do góry