reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niemowle po szczepieniu

Kasia :)

Początkująca w BB
Dołączył(a)
22 Luty 2019
Postów
20
Witam. We wtorek byłam na szczepieniu z 8 tygodniowym niemowlakiem. W ten sam dzień było wszystko dobrze jak również i na drugi i trzeci. Od wczoraj jest marudny ciągle płacze. Częściej robi kupki. Bardzo się przy tym gniecie (codziennie 4 razy dostaje espumisan). Zasypia tylko na chwilę po czym się wybudza. Chwilę jest spokojny i zaczyna bardzo płakać. Bardzo trudno go uspokoić. Przez chwilę jest to praktycznie nie możliwe. Miał ukłucia w obie nóżki. Nie są zaczerwienione ani obolałe. Kupki robi częściej ale nie jest to raczej biegunka. Bo jest przerwa np 3 godz ze nie zrobi. A potem gniecie się zrobi i po nie długiej przerwie znów. Trochę jakby robił na dwa razy. Jego zachowanie jest bardzo dziwne. Karmię go piersią. Ubiegłej nocy budził się co pół godz/godz. Do piersi przystawiany chwilę jadl i zaczynam się szarpać i płakać. Uspokajalam go smoczkiem i znów do piersi i tak w koło.
Czy może być to wszystko spowodowane reakcją na szczepionkę?? Bardzo proszę o pomoc, już sama nie wiem co mam robić.
 
reklama
Nie wiem co to znaczy gniecie sie.
Ale obstawiam skok , poza tym w tym okresie jakoś się mogą zacząć kolki.
 
Gniecie czyli próbuje się załatwić. I wygląda to jakby miał zatwierdzenie a kupka jest jest luźna
 
Gniecie czyli próbuje się załatwić. I wygląda to jakby miał zatwierdzenie a kupka jest jest luźna

Może być kolka, one najgorsze są ok 6-8 tygodnia.
U mnie pierwsze dziecko miało straszne, drugie wcale, a trzecie troche.
Kup Espimisan baby albo inne kropelki na kolki i sprawdź może? Ale przez internet to raczej nikt nie pomoże, jeśli uważasz że to efekt szczepienia najlepiej skonsultuj z pediatra i w razie czego zgłoś NOP
 
Może być kolka, one najgorsze są ok 6-8 tygodnia.
U mnie pierwsze dziecko miało straszne, drugie wcale, a trzecie troche.
Kup Espimisan baby albo inne kropelki na kolki i sprawdź może? Ale przez internet to raczej nikt nie pomoże, jeśli uważasz że to efekt szczepienia najlepiej skonsultuj z pediatra i w razie czego zgłoś NOP
Stosuje 4 razy dziennie po 10 kropel espumisan. Od ponad miesiąca. Była widoczna poprawa a od nocy jest strasznie placzliwy. Ciężko go uspokoić. Od 18 płacze ciągle tylko z małymi przerwami. Próbowałam przystawic do piersi chwycił i za moment płacz
 
Stosuje 4 razy dziennie po 10 kropel espumisan. Od ponad miesiąca. Była widoczna poprawa a od nocy jest strasznie placzliwy. Ciężko go uspokoić. Od 18 płacze ciągle tylko z małymi przerwami. Próbowałam przystawic do piersi chwycił i za moment płacz

My mieliśmy inne krople, nalezalo je podawać przed każdym karmieniem i tak robiłam, potem przeszło.
Najlepiej skonsultuj z lekarzem pediatra.
 
reklama
Do góry