reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

Piersi

Rozwiązania
0
Powiedzcie mi prosze, czy mialyscie podobne objawy: do ok 6tyg. piersi byly nabrzmiale i bolaly przy minimalnym dotknieciu, teraz 6-7tydz. nic nie bola i jakby sie zmniejszyly...

reklama

Fitusia

Zaangażowana w BB
Miasto
Rawa Mazowiecka
Rozwiązania
0
Prawidłowego przebiegu ciąży nie ma sensu sprawdzac poprzez obserwację piersi. A te raz bolą, raz nie. Róznie.

Mnie zaczęły bolec okropnie juz po paru dniach od zapłodnienia, potem puściło nieco a potem znów bolały. Przez 35 tygodni ciazy urosły o prawie 3 rozmiary. Z deski w baloniska.

Zachowanie piersi to sprawa indywidualna :)

Nalia

mamusia Wiktorka :)
Miasto
podlasie
Rozwiązania
0
Racja, to jak piersi sie zachowują to indywidualna sprawa. Mnie tez bolały na samym początku ciąży i były potwornie nabrzmiałe, a teraz nawet ich nie czuję. Są większe i jędrniejsze ale na szczęście nie bolą.
magdalenasy moim zdaniem nie masz sie czym martwić

miśka22

mamusia Tomusia
Rozwiązania
0
na początku tez bardzo bolały mnie piersi, ja bardzo uwielbiałam spać na brzuchu ale niestety musiałam się tego oduczyć ale po jakimś czasie przestały trwało to ok 2-3 miesiące, ale tak własnie jak dziewczyny mówią każda kobieta jest inna i inaczej to przechdzi :-)

Owca70

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Zgadzam sie z poprzedniczkami:-) to sprawa indywidualna. Mnie zaczely bolec juz pare dni po poczeciu. Dosc mocno, tak ze moglam spac tylko na plecach. Teraz jestem w 12 tc i tylko lekko mnie pobolewaja, ale urosly juz prawie dwa rozmiary :-) Pozdrawiam, Ania.

Magnolia80

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
U mnie to samo raz bolą raz nie. jestem w 20 tygodniu - a piersi mi baaardzo urosły, ale z bolesnością różnie

halinaszka

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Zgadzam sie, ze to indywidualna sprawa. Powiem wiecej, u mnie to zupełnie inaczej wyglądało w każdej z trzech ciaż. Ale rzeczywiscie najgorzej było zazwyczaj na początku.

netgirl

AapMeriJaanLijiyea..
Miasto
Ateny
Rozwiązania
0
ja tak mialam i dlatego na poczatku chodz okres mi sie spoznial wykluczylam ciaze, bo zawsze przed okresem mialam nabrzmiale i bolace, po okolo 6 tyg bol ustal. urodzilam zdrowe dzidzi wiec to chyba nie jest nic niepokojacego:tak:

rapunzel

czyli roszpunka
Rozwiązania
0
nie wiem, czy to jest normą, ale wydaje mi się, że piersi zawsze w drugiej fazie cyklu są bardziej bolesne, tyle tylko, ze z nastaniem miesiączki to mija. Właściwie to mój mąż chyba pierwszy zdiagnozował ciążę, bo stwierdził, że to nienormalne, że mnie te piersi tak bolą i bolą i faktycznie okazało się, że miał rację. Ta bolesność chyba minie razem z innymi niefajnymi objawami w 2 trymestrze

reklama

snoopy12

'88 podwójna mama:)
Miasto
Ostrołęka
Rozwiązania
0
A mnie na poczatku ciazy nie bolaly, zaczely jakos okolo 2trymestru teraz tez na zazie mam spokuj, chociaz urosly juz o 2 rozmiary, co mnie bardzo pociesza, tylko ze sa jakos dziwnie miekkie, a wczesniej mialam takie jedrne, okraglutkie itp... mam nadzieje ze po ciazy beda takie;)))

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
O Potrzebuję porady 8
A Potrzebuję porady 2
A Potrzebuję porady 5
F Potrzebuję porady 11

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry