reklama

Piersi

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez magdalenasy, 13 Marzec 2008.

1. magdalenasy

magdalenasy Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Powiedzcie mi prosze, czy mialyscie podobne objawy: do ok 6tyg. piersi byly nabrzmiale i bolaly przy minimalnym dotknieciu, teraz 6-7tydz. nic nie bola i jakby sie zmniejszyly...

2. Fitusia

Fitusia Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Prawidłowego przebiegu ciąży nie ma sensu sprawdzac poprzez obserwację piersi. A te raz bolą, raz nie. Róznie.

Mnie zaczęły bolec okropnie juz po paru dniach od zapłodnienia, potem puściło nieco a potem znów bolały. Przez 35 tygodni ciazy urosły o prawie 3 rozmiary. Z deski w baloniska.

Zachowanie piersi to sprawa indywidualna :)

3. reklama
  4. Nalia

Nalia mamusia Wiktorka :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Racja, to jak piersi sie zachowują to indywidualna sprawa. Mnie tez bolały na samym początku ciąży i były potwornie nabrzmiałe, a teraz nawet ich nie czuję. Są większe i jędrniejsze ale na szczęście nie bolą.
    magdalenasy moim zdaniem nie masz sie czym martwić

5. miśka22

miśka22 mamusia Tomusia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    na początku tez bardzo bolały mnie piersi, ja bardzo uwielbiałam spać na brzuchu ale niestety musiałam się tego oduczyć ale po jakimś czasie przestały trwało to ok 2-3 miesiące, ale tak własnie jak dziewczyny mówią każda kobieta jest inna i inaczej to przechdzi :-)

6. Owca70

Owca70 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Zgadzam sie z poprzedniczkami:-) to sprawa indywidualna. Mnie zaczely bolec juz pare dni po poczeciu. Dosc mocno, tak ze moglam spac tylko na plecach. Teraz jestem w 12 tc i tylko lekko mnie pobolewaja, ale urosly juz prawie dwa rozmiary :-) Pozdrawiam, Ania.

7. Magnolia80

Magnolia80 Zaangażowana w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    U mnie to samo raz bolą raz nie. jestem w 20 tygodniu - a piersi mi baaardzo urosły, ale z bolesnością różnie

8. halinaszka

halinaszka Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Zgadzam sie, ze to indywidualna sprawa. Powiem wiecej, u mnie to zupełnie inaczej wyglądało w każdej z trzech ciaż. Ale rzeczywiscie najgorzej było zazwyczaj na początku.

9. netgirl

netgirl AapMeriJaanLijiyea..

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja tak mialam i dlatego na poczatku chodz okres mi sie spoznial wykluczylam ciaze, bo zawsze przed okresem mialam nabrzmiale i bolace, po okolo 6 tyg bol ustal. urodzilam zdrowe dzidzi wiec to chyba nie jest nic niepokojacego:tak:

10. reklama
  11. rapunzel

rapunzel czyli roszpunka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    nie wiem, czy to jest normą, ale wydaje mi się, że piersi zawsze w drugiej fazie cyklu są bardziej bolesne, tyle tylko, ze z nastaniem miesiączki to mija. Właściwie to mój mąż chyba pierwszy zdiagnozował ciążę, bo stwierdził, że to nienormalne, że mnie te piersi tak bolą i bolą i faktycznie okazało się, że miał rację. Ta bolesność chyba minie razem z innymi niefajnymi objawami w 2 trymestrze

12. snoopy12

snoopy12 '88 podwójna mama:)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    A mnie na poczatku ciazy nie bolaly, zaczely jakos okolo 2trymestru teraz tez na zazie mam spokuj, chociaz urosly juz o 2 rozmiary, co mnie bardzo pociesza, tylko ze sa jakos dziwnie miekkie, a wczesniej mialam takie jedrne, okraglutkie itp... mam nadzieje ze po ciazy beda takie;)))

Poleć forum