reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Piersi

macie dziewczyny rację, z tymi piersiami to roznie bywa. co kobieta to inaczej, co ciaza tez inaczej.
moj lekarz co wizyta pytal czy mnie bola. sama sie zastanawialam, czy to nie ma jakiegos kluczowego znaczenia. ale sobie tytlumaczylam, ze to subiektywny objaw ciazy i nie ma najmniejszego wplywu na jej przebieg. zaraz na poczatku drugiego trymestru przestaly mnie bolec i sie z tego ciesze. bo wiem, ze je mam i nie musza mi dawac znac, ze nigdzie ich nie zostawilam :)
 
reklama
Ja jestem w 6 tygodniu ciąży, piersi bola mnie od dnia poczecia, sa tkliwe i reaguja na kazdy dotyk, jest to dośc uciązliwe i bolesne. Czy są jakieś metody domowe na poradzenie sobie z bólem?
 
Ja byłam na początku przerażona! Normalnie noszę D a przed okresem duże D.
Jak zrobiło się duże E - pomyślałam, że do końca ciąży jak będą rosły w takim tempie, to mi się kręgosłup złamie. Na szczeście ok. 14 tyg przestały rosnąć i teraz tylko wokół bodawek odczuwam delikatną bolesność - spanie na brzuchu niestety odpada :no:
Nie które dziewczyny mogą zazdrościć, ale trudno kupić stanik 75 E.
U nas w mieście to tylko Triumph - co wiąże się ze sporym wydatkiem.
Plusy i Minusy:-p
Pozdrawiam wszystkie powiększone i jędrniejsze :)
 
Polecam krem do biustu z wyciągiem z liści kapusty DAX Cosmetics Perfecta Mama.
Niedrogi - ok. 18zł. Łagodzi ból i obrzęki do tego delikatnie nawilża i ujędrnia.
Tylko sprawdź najpierw czy zapach CI odpowiada - troszkę jest dziwny - mi przy najgorszych mdłościach przeszkadzał.
 
Dziękuję Ci za te informacje, ja tez mam spory biust zawsze w granicach miseczki C, D, ale teraz zakladam juz bawelniany, taki dla matek karmiacych biustonosz. Wszystko mi przeszkadza, draźni. Sama nie wiem w co mam sie ubierać ;)
Pamiętam, że podczas mojej pierwszej ciąży tez odczuwałam ból piersi.
Pozdrawiam
Justyna
 
A ja po domu chodze w sportowym bo normalne mnie draznia... Brodawki zaczely mnie bolec, zrobily sie jakies takie wielkie murzynskie;P chyba niedlugo zacznie leciec siara....
 
mnie piersi bola od samego poczecia, i jak narazie to nie przestaja, i chyba dzis pojade po nowy stanik, bo nijak mi sie nie mieszcza w stare, czyli duze C, maleD roznie to z tymi stanikami bywa, az sie boje pomyslec co bedzie pozniej, z tego co mi moja mama mowila to ona nosila G!!
 
wczoraj bardzo narzekałam do koleżanki o moich piersiach, że bola i tak dalej.
A ona mi powiedziała, że jak na początku ciąży piersi sa duże to urodzi sie chłopak, a jesli małe to córka. Ja urodziłam corke 8 lat temu i nie pamiętam jakie miałam wtedy piersi. Co Wy o tym sądzicie?

Pozdrawiam
Justyna(lat29)
Ktoś mały w brzuszku ( 6 tygodni)
 
Jeju, od zaplodnienia minelo jakies 24 dni, a ja mam wrazenie, ze miseczka D za chwile mi sie rozerwie! Boli jak cholera, czuje, jakbym pilki do koszykowki nosila przed soba. Jak mi wyrosnie do F to bede sie czula jak miotaczka piłkami lekarskimi! ;)
 
reklama
Widzę,że wątek jest stary, ale mnie dotyczy już teraz.Jestem (według usg) w 5tyg, według mnie w czwartym.Od dziś rana ból piersi kompletnie zanikł, owszem są większe i przy nacisku je czuję, ale nie bolą tak jak jeszcze do wczoraj.Oprócz tego rano pojawiło się krwawienie, może nie żywą krwią, ale jednak i ból w dole brzucha.Połknęłam no-spę, położyłam się i przeszło, dziś odbieram też badania bety, zobaczymy co 6to będzie.Dodam jeszcze że jestem wieloródką, ale w poprzednich ciążach nie krwawiłam.
 
Do góry