reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsza impreza z dzieckiem.

Dołączył(a)
29 Październik 2022
Postów
7
Witajcie! Przepraszam za głupie pytanie ale to moje pierwsze dziecko więc nie wiem jeszcze wszystkiego. Mianowicie chodzi o to że synek ma 4 miesiące a po raz pierwszy mamy zaproszenie na chrzciny w lokalu i stąd moje pytanie gdzie mogę nakarmić syna na imprezie jeśli karmię go piersią ? I gdzie mogę zmieniać pampersy ? Wiem że nieraz są toalety z przewijakiem ale co w przypadku jeśli takiej nie będzie ? Z góry dziękuję za odpowiedzi :)
 
reklama
Jeżeli chrzciny są w jakimś lokalu to zazwyczaj jest przewijak w toalecie. A jak go nie ma to ja rozwijałam mate na podłodze i tak przewijałam dziecko. Co do karmienia to wystarczy przejść w bardziej ustronne miejsce i po prostu karmic. Przede wszystkim nie robić z tego problemu.
 
Możesz zawsze zapytać organizatora. Ja na weselu miałam dwa 3miesięczniaki, to sama zapewniłam miejsce do karmienia w jednym z pokoi.
 
reklama
Witajcie! Przepraszam za głupie pytanie ale to moje pierwsze dziecko więc nie wiem jeszcze wszystkiego. Mianowicie chodzi o to że synek ma 4 miesiące a po raz pierwszy mamy zaproszenie na chrzciny w lokalu i stąd moje pytanie gdzie mogę nakarmić syna na imprezie jeśli karmię go piersią ? I gdzie mogę zmieniać pampersy ? Wiem że nieraz są toalety z przewijakiem ale co w przypadku jeśli takiej nie będzie ? Z góry dziękuję za odpowiedzi :)
Dużo zależy od lokalu.
Są lokale przystosowana do przewijania i nieraz mają jakieś osobne kąciki gdzie dzieci mogą się bawić albo starsi odpocząć od hałasu, ale wiadomo że niestety nadal nie wszędzie tak jest.
My byliśmy z moim na pierwszej takiej większej imprezie w lokalu gdy mały miał coś 2 miesiące.
Nie było przewijaka 🤷‍♀️
Za to był w kącie stół gdzie goście odkładali prezenty więc je poprzesuwałam i przewinęłam na podkładzie do przewijania który miałam ze sobą.
W innym lokalu nie miałam nawet takowego stołu więc przebrałam go zwyczajnie w wózku.
A karmić można zwyczajnie w kąciku, odwrócić się plecami.
Skoro to chrzciny to gospodarze imprezy sami na bank zrozumieją że przebrać i nakarmić trzeba 😉
 
Do góry