reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsza wizyta w UK, ciąża

rozumiem😊
Ja miałam podobnie 2 godziny drogi samochodem w jedna stronę i wizyta kosztowała 160 funtów ale nie żałuje ze pojechałam przynajmniej miałam spokojna głowę do kolejnego usg.
Planuje jeszcze raz tam pojechać około 33 tygodnia sprawdzić czy wszystko w porządku😊
Życzę powodzenia i trzymam kciuki żeby serduszko biło odrazu na pierwszej wizycie 😊
Dziękuję ;) również zdrowej, bezpiecznej ciąży życzę i dziękuję za pomoc ;*
 
reklama
Watek jest juz stary, ale moze komus innemu pomoze informacja, ze na usg nie trzeba jezdzic do polskiej kliniki i placic £160 za wizyte ;) W wiekszosci miast sa prywatne kliniki usg gdzie za early scan placi sie £40-70. Ja jezdze do ultrasound direct i windows to the womb, ale jest tez wiele innych klinik. W przypadku zagrozenia poronieniem, krwawienia usg od 6 tyg mozna miec takze wykonane w szpitalu, trzeba tylko najpierw zglosic sie do GP, ktory skieruje do early pregnancy unit.
 
Watek jest juz stary, ale moze komus innemu pomoze informacja, ze na usg nie trzeba jezdzic do polskiej kliniki i placic £160 za wizyte ;) W wiekszosci miast sa prywatne kliniki usg gdzie za early scan placi sie £40-70. Ja jezdze do ultrasound direct i windows to the womb, ale jest tez wiele innych klinik. W przypadku zagrozenia poronieniem, krwawienia usg od 6 tyg mozna miec takze wykonane w szpitalu, trzeba tylko najpierw zglosic sie do GP, ktory skieruje do early pregnancy unit.
dokładnie ja tez byłam w tej klinice ultrasound i to pewnie żadnej różnicy nie ma tylko ze polska klinika to od razu ceny idą ⬆️
 

Podobne tematy

Do góry