reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pierwsze buciki - kiedy?

Moja córeczka pierwsze buciki otrzymala jak zaczela stawać(kapciuszki)bo to bylo w zime a teraz smiga juz normalnie to niema problemu z bucikami
 
reklama
ja synkowi nie zakladalam zadnych kapci, po domu chodzil na bosaka lub w skarpetkach antyposlizgowych, tak jest lepiej dla stopy:) na zewnatrz pierwsze buciki mial z bartka, porzadne i dobrze zrobione, specjalnie pod maluchy stawiajace pierwsze kroki
 
jak tylko zaczyna dzieckmo chodzic nalezy kupic odpowiednie obuwie..ale po domu wlasnie najlepiej w antyposlizgowych skarpetkach
 
te buty bartek to kupilam jakis miesiac po tym jak postawil pierwsze kroki, chcialam zeby troszke wyrobil sobie ten chod zanim pochodzimy na dworze
 
Ja pierwsze buciki kupiłam jak mały już zaczął dobrze chodzić i mogłam z nim wyjść na spacer na dwór. Wybrałam dla niego porządne, skórzane buciki z Ryłko. Są fajnie dopasowane i nie sprawiają małemu problemów w chodzeniu.
 
Jak dziecko zaczyna chodzić samodzielnie to jak najbardziej można się rozglądać za bucikami, bo przecież po dworze w skarpetkach chodzić nie będzie, a chodzące dziecko w wózku raczej cały czas nie wysiedzi ;) Mi podobają się buciki ze strony Link do: Ministore to prozdrowotne obuwie i odzież dla dzieci widziałam w zakładce profilaktyczne prześliczne buciki które dbają o prawidłowy rozwój stópki dziecka.
 
drogie Mamusie, jestem tutaj nowa. specjalnie zalozylam konto by rozwiac pare watpliwosci ktore nie pozwalaja mi spokojnie spac. mam 5 mies bąbla. idzie jesien, gdy idziemy na spacerek zakladam mu skarpeteczki. chcialabym buciki ale moj bobo podwija paluszki i ma pietke jakby do tylu (wydaje mi sie ze kazdy bobas tak ma w tym wieku) i ciezko mu zalozyc jakiekolwiek buciki. jest to maly fashionata wiec buciki byly by uzupelniniem jego outfitow. co polecacie? może jakies na rzepy zeby latwiej bylo zakladać? jak to bylo u was? stopke ma 11 cm wiec nie taka mala. pozdrawiam was i zycze wszystkim milego dnia!
 
Kochana, w takim przypadku spróbuj ekoTuptusie, mogę je polecić (tobie też thathi) - one są mięciutkie i dopasowują się do stópki więc nie będzie problemu z założeniem. Poza tym mają masę różnych wzorów, na pewno wybierzesz coś dla was, ja swoim córeczkom kupowałam po kilka par (są dosyć przystępne cenowo na szczęście:)
 
reklama
dziękuje za wszystkie odp. ja pytałam o pierwsze buciki niechodki :D jestem tu nowa i mogłam od razu dopisać w temacie ale i tak dostałam dużo cennych rad jak już mój brzdąc zacznie chodzić to skorzystam z waszych uwag :D
 
Do góry