reklama

pierwsze buciki - kiedy?

lyla1992

Fanka BB :)
Miasto
krefeld
Rozwiązania
0
Moja córeczka pierwsze buciki otrzymala jak zaczela stawać(kapciuszki)bo to bylo w zime a teraz smiga juz normalnie to niema problemu z bucikami

reklama

Rijanna

Rozwiązania
0
ja synkowi nie zakladalam zadnych kapci, po domu chodzil na bosaka lub w skarpetkach antyposlizgowych, tak jest lepiej dla stopy:) na zewnatrz pierwsze buciki mial z bartka, porzadne i dobrze zrobione, specjalnie pod maluchy stawiajace pierwsze kroki

pipi123

Rozwiązania
0
jak tylko zaczyna dzieckmo chodzic nalezy kupic odpowiednie obuwie..ale po domu wlasnie najlepiej w antyposlizgowych skarpetkach

Rijanna

Rozwiązania
0
te buty bartek to kupilam jakis miesiac po tym jak postawil pierwsze kroki, chcialam zeby troszke wyrobil sobie ten chod zanim pochodzimy na dworze

amanda14

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Ja pierwsze buciki kupiłam jak mały już zaczął dobrze chodzić i mogłam z nim wyjść na spacer na dwór. Wybrałam dla niego porządne, skórzane buciki z Ryłko. Są fajnie dopasowane i nie sprawiają małemu problemów w chodzeniu.

Rozwiązania
0
Jak dziecko zaczyna chodzić samodzielnie to jak najbardziej można się rozglądać za bucikami, bo przecież po dworze w skarpetkach chodzić nie będzie, a chodzące dziecko w wózku raczej cały czas nie wysiedzi ;) Mi podobają się buciki ze strony Link do: Ministore to prozdrowotne obuwie i odzież dla dzieci widziałam w zakładce profilaktyczne prześliczne buciki które dbają o prawidłowy rozwój stópki dziecka.

Rozwiązania
0
drogie Mamusie, jestem tutaj nowa. specjalnie zalozylam konto by rozwiac pare watpliwosci ktore nie pozwalaja mi spokojnie spac. mam 5 mies bąbla. idzie jesien, gdy idziemy na spacerek zakladam mu skarpeteczki. chcialabym buciki ale moj bobo podwija paluszki i ma pietke jakby do tylu (wydaje mi sie ze kazdy bobas tak ma w tym wieku) i ciezko mu zalozyc jakiekolwiek buciki. jest to maly fashionata wiec buciki byly by uzupelniniem jego outfitow. co polecacie? może jakies na rzepy zeby latwiej bylo zakladać? jak to bylo u was? stopke ma 11 cm wiec nie taka mala. pozdrawiam was i zycze wszystkim milego dnia!

Rozwiązania
0
Kochana, w takim przypadku spróbuj ekoTuptusie, mogę je polecić (tobie też thathi) - one są mięciutkie i dopasowują się do stópki więc nie będzie problemu z założeniem. Poza tym mają masę różnych wzorów, na pewno wybierzesz coś dla was, ja swoim córeczkom kupowałam po kilka par (są dosyć przystępne cenowo na szczęście:)

reklama
Rozwiązania
0
dziękuje za wszystkie odp. ja pytałam o pierwsze buciki niechodki :D jestem tu nowa i mogłam od razu dopisać w temacie ale i tak dostałam dużo cennych rad jak już mój brzdąc zacznie chodzić to skorzystam z waszych uwag :D

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Test

Przetestuj Mleczko ochronne SPF 50 o zapachu wanilii Lirene KIDS

Zgłoszenia przyjmujemy do 12/06/2019

Nowe pytania

Do góry