reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze objawy ciąży

reklama
Od 6tc przede wszystkim mdłości. Później dochodziły i odchodziły bóle piersi, baaardzo często ból głowy, zaparcia, senność. Od 9 tc ( i nieustannie do tej pory a mamy 29tc) ciągnięcia, bóle podbrzusza.
 
Jakoś w 7/8 tygodniu głównie mdłości i senność. To trwało dość długo, bo zaczęło się z początkiem sierpnia o trwało prawie do listopada. Gdy nieco się ochłodziło, czułam się mega super. Jedyne co, to miałam mnóstwo wyprysków, ale przy tych wymiotach to był pikuś. Do końca grudnia było super. Zapominałam, że jestem w ciąży. Czułam się super tylko było mi ciągle gorąco i zaczęły mi puchnąć stopy pod koniec dnia. Dokładnie w sylwestra zaczęłam cierpieć na wiecznie zatkany nos 😂 a do końca ciąży czyli do kwietnia miałam również nogi jak baloniki 😚
 
No ja tak samo, u mnie już w 5t piersi bolały niemiłosiernie. Czułam to bardzo bo nigdy mnie piersi nie bolały, w żadnym cyklu przed okresem czy po czy kiedykolwiek więc nie znałam tego bólu. Do tego od mniej więcej tydzień przed planowanym okresem zaczął boleć mnie brzuch jak przed okresem właśnie i bołał tak przez 3 tygodnie.

W 6t zaczęły się nudności z tym że u mnie ( na szczęście ) trwały raptem 2 dni.
 
ja jestem po in vitro wiec doskonale wiedzialam , ze moge byc w ciazy, także u mnie takie bardzo wczesne objawy ciazy to byly w 7 dniu po transferze, tj 12 dniu po owulacji : biegunka, totalnie rozgrzane cialo i bezsennosc. Od 7 tc doszła bolesnosc piersi ale niewielka, nudności, zmeczenie. Od samego poczatku mialam rowniez bole brzucha, poczatkowo jak na okres, nastepnie takie jakby rozciaganie po bokach macicy.
 
ja jestem w 5tc. Od samego początku ból brzucha jak na miesiączkę, od kilku dni mniej boli. do tego problemy z trądzikiem, bóle głowy.
 
reklama
Do góry