reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze oznaki ciąży.

Dołączył(a)
15 Październik 2018
Postów
6
Cześć dziewczyny :) trafiłam dzisiaj na Wasze forum ponieważ szukam odpowiedzi, wskazówki. A od czytania podobnych sytuacji, choć nie zawsze identycznych mam mętlik w głowie.
Wiec tak.
Według aplikacji moja owulacja powinna wypaść 10.10.2018 r. Jednak ból owulacyjny poczułam dzien później - tj. 11.10. Wtedy kochałam się z moim chłopakiem bez zabezpieczenia.
13.10 gdy wieczorem zdejmowałem biustonosz zaczęły bolec mnie piersi, a dokładnie sutki. Myślałam ze może to wina stanika. Ale sytuacja trwa do dzisiaj. Do tego mam bóle w podbrzuszu, które są podobne do tych przed miesiączka, ale są mniej bolesne. Dzisiaj zaczęły mnie do tego bardzo bolec nogi, czego nigdy nie miałam. Ale próbuje sobie wytłumaczyć tym, ze praktycznie cały dzien przesiedzialam na uczelni. Wiec moje pytanie jest takie - czy mogą to być wczesne objawy ciąży? I czy któraś z Was tak miała?
Dziękuje za odpowiedz i z góry przepraszam jeśli pomyliłam miejsce, gdzie powinnam dodać taki post. :)
 
reklama
Myślę że nie ma szans na to ze są to objawy ciążowe. No ale jesteśmy tak stworzone ze doszukujemy się tych objawów jak bardzo chcemy być w ciąży. Ja w pierwszym cyklu starań kilka dni przed spodziewana @ prawie puściłam pawia na środku Biedronki :p
 
Haha, dziękuje za odpowiedz. :)
Ale wiesz, to nie wyklucza tego ze jesteś w ciąży. Ale poczytaj sobie troszkę o zapłodnieniu i sama dojdziesz do wniosku ze to niemożliwe. Objawy pojawiaja się dopiero jak zagniezdzi się zarodek a to następuje z tego co pamiętam (a jestem w ciąży i mam kisiel zamiast mózgu wiec mogę się mylić:) ) ok 10 dni od zapłodnienia. Także na spokojnie poczekaj do dnia spodziewanej @ i zrób test. Wiem jak to jest ciężko czekać jak bardzo się chce :)
Ja w cyklu w którym zaszłam w ciąże miałam owu ok 8-10 dc. Pierwsze objawy (zrobiło mi się słabo i niedobrze w aptece) miałam jakoś w 22dc ale zarzuciłam to na złe samopoczucie związane z pogoda :) a potem z dnia na dzień było tego coraz więcej i tak w 24 dc zobaczyłam dwie piękne kruchy na teście :)
 
Ale wiesz, to nie wyklucza tego ze jesteś w ciąży. Ale poczytaj sobie troszkę o zapłodnieniu i sama dojdziesz do wniosku ze to niemożliwe. Objawy pojawiaja się dopiero jak zagniezdzi się zarodek a to następuje z tego co pamiętam (a jestem w ciąży i mam kisiel zamiast mózgu wiec mogę się mylić:) ) ok 10 dni od zapłodnienia. Także na spokojnie poczekaj do dnia spodziewanej @ i zrób test. Wiem jak to jest ciężko czekać jak bardzo się chce :)
Ja w cyklu w którym zaszłam w ciąże miałam owu ok 8-10 dc. Pierwsze objawy (zrobiło mi się słabo i niedobrze w aptece) miałam jakoś w 22dc ale zarzuciłam to na złe samopoczucie związane z pogoda :) a potem z dnia na dzień było tego coraz więcej i tak w 24 dc zobaczyłam dwie piękne kruchy na teście :)
Test zrobię na pewno :) może @ zrobi mi niespodziankę i przyjdzie wcześniej. :p
 
reklama
Do góry