reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze Ruchy Naszych Maluszków Mamy Lipec 2014

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

LALECZKA793

SZCZĘŚLIWA
Dołączył(a)
14 Grudzień 2012
Postów
398
Miasto
Rabka-Zdrój
Pierwsze ruchy dziecka w łonie matki to niesamowite wydarzenie w życiu każdej rodziny. Jest wspaniałą formą komunikacji pomiędzy dzieckiem a rodzicami. Piszcie kochane w którym tygodniu ciązy doświadczyłyście tych niesamowitych doznań i jak je odczułyście :-) zarówno w pierwszej jak i kolejnej ciaży :-D


images (1).jpg

 

Załączniki

  • images (1).jpg
    images (1).jpg
    6,6 KB · Wyświetleń: 214
reklama
Zawsze to przydatne informacje, mimo, że ja czytam wszystko na głównym wiele osób pyta o to samo zamiast przeczytać kilka stron wcześniej.
To chociaż tak fajny temat będzie wyszczególniony,
Osobiście nie mogę się doczekać i już mówię częściej do malca.
 
Może o tym jak to sie odczuwa, czy motylki bąbelki. Czy regularne czy nie, szczególnie później. Jak liczyć ruchy, jaki ma związek położenie łożyska. Temat niewyczerpany ;)


Do liczenia ruchów to jeszcze uhuhuh daleko;-) W pierwszej ciąąy poczułam w 16tc, teraz coś tam mi daje znać, ale kto to wie, czy nie jelita, póki co czekam na mocniejsze dowody;-)
 
ja poki co czekam ale nie nakrecam sie ze nadejdzie to zaraz bo i sa pierworodki na forach co w 20t nic nie czuja
a lepiej sobie nie wkrecac buzowania z jelitach jako ruchy dziecka
choc wtedy bylo by milo myslec ze to to
:D
 
reklama
Pewnie, ze nie ma co sie nakrecac, tylko cierpliwie czekac. Dla niedoswiadczonych na poczatku latwo ruchy dziecka pomylic z ruchami jelit :) Jak dzieciaki troche podrosna, nie da sie juz tego pomylic.
Ja czuje od paru dni, kilka razy dziennie male mnie posmyra po prawej stronie pepka, z wieczora. Bardzo to mile :)
Pierwszy raz czuje ruchy tak wczesnie, w 1 ciazy poczulam po 20 tc, w drugiej w 18, a teraz 14/15. Sama sie zdziwilam, ze tak szybko.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry