reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze ruchy

Kurcze poczytalam sobie teraz troszke tego watku jak opisywalysmy ze sa jakies juz skurcze jejku ale to bylo fajne hihihih

No dokladnie mozna zalozyc taki watek ;-)
 
reklama
Asia racja. Bez sensu trochę zakładać tyle wątków - pierwsze zabki, pierwsze kroki, pierwszy usmiech, pierwsze słowo;-)
 
tak poczytałam ten wątek jak wszystkie były ciężarówki i tyle mnie omineło z Wami:szok:niby rok temu założyłam konto,ale potem nie miałam siły siedzieć przed kompem,bo wiecznie albo spałam albo latałam po sklepach i urzadzałam nasze nowe gniazdko...tęsknię trochę za tymi kopniakami w brzuchu,ehhh...a Wy po porodzie też miałyście dziwn uczucie,że czegoś brakowało w brzuchu?Ja na drugi dzień po porodzie miałam wrażenie,że jeszcze się tam Mikesz obraca,zwłaszcza że bebzona miałam jeszcze jakbym zaraz znowu miala rodzić...
 
tak poczytałam ten wątek jak wszystkie były ciężarówki i tyle mnie omineło z Wami:szok:niby rok temu założyłam konto,ale potem nie miałam siły siedzieć przed kompem,bo wiecznie albo spałam albo latałam po sklepach i urzadzałam nasze nowe gniazdko...tęsknię trochę za tymi kopniakami w brzuchu,ehhh...a Wy po porodzie też miałyście dziwn uczucie,że czegoś brakowało w brzuchu?Ja na drugi dzień po porodzie miałam wrażenie,że jeszcze się tam Mikesz obraca,zwłaszcza że bebzona miałam jeszcze jakbym zaraz znowu miala rodzić...
Moli ja też od samego początku nie byłam bo zawitałam w maju 2008r. ... ale szybko zżyłam się z dziewczynami.
Też tęsknię za brzuszkiem, kopniaczkami (chlip, chlip) :-D
 
reklama
Do góry