reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Pierwsze ruchy

minisia

pazdziernik '08
Miasto
York Uk
Rozwiązania
0
Witam wszystkie przyszle mamusie!!!!!!!!!postanowiłam zacząć nowy wątek. Ja już poczułam pierwsze ruchy mojego malenstwa:-) i mam nadzieje,że niedługo dołaczy któraś z Was do mnie a może już któraś poczula jak maleństwo daje znak o swoim istnieniu?

reklama

czarna79

Fanka BB :)
Miasto
Piła
Rozwiązania
0
A mozesz tak więcej napisać?? W którym tyg jesteś (najlepiej jak sobie wstawisz suwaczek) Kiedy poczułaś ruchy? Czy są one w miare regularne ? Itp?

minisia

pazdziernik '08
Miasto
York Uk
Rozwiązania
0
Jestem w 16tyg. i jakis tydzien temu pierwszy raz poczulam ruchy.Nie jest ich zbyt wiele ale dwa razy w ciagu dnia się odzywa:tak:. Z tym suwaczkiem mam problem! umiem go stworzyć ale nie idzie mi jakoś jego umieszczenie!

Kaka82

Mamusia październikowa'08
Miasto
Piła
Rozwiązania
0
U mnie na razie cisza...mam nadzieję, że Maleństwo wkrótce da o sobie znać:)

Agniesia25:)

Agniesia25:)
Miasto
Derby
Rozwiązania
0
Fajnie ze mamy nowy watek.Z utesknieniem czekam az poczuje ruchy bo strasznie sie stresuje czytajac ze niektore dziewczyny juz je czuja.Dzis zaczynam 17 tydz i wiem ze moze jeszcze mam czas ale wiecie jak to jest...Pozdrawiam i czekam na wiadomosci jak to jest u Was.

czarna79

Fanka BB :)
Miasto
Piła
Rozwiązania
0
Ja juz tez z utesknieniem czekam na te ruchy moze za 4 tyg juz coś poczuje:-p

kulfon26

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
wejdź w ustawienia Twojego profilu potem Twój podpis i tam wklej adres suwaczka.
Pozdrawiam ja właśnie to zdobiłam

reklama

dorota123456789

oliwka,alanek i lilianka
Miasto
czestochowa
Rozwiązania
0
Nio dziewczyny ja tez nie moge sie doczekac bo to musi byc piekne,ale
zas z drugiej strony to nie schizujmy jak do jakiegos czasu nie bedziemy czyly
ruchow bo to jest bardzo indywidualne.Moja kolezanka poczula chyba w 24 tygodniu
a dzidzia piekna i zdrowa :-) wiec czekajmy az poczujemy.Ja sie tak jakos nastawiam ze pozniej poczuje po 20 tygodniu :-) ale bardzo bym chciala wczesniej :-)

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
I Potrzebuję porady 18
AgaG04 Potrzebuję porady 5
Roza1111 Potrzebuję porady 12
G Potrzebuję porady 24

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry