reklama

Pierwsze ruchy

Temat na forum 'Pamiątki z okresu ciąży:-)' rozpoczęty przez minisia, 20 Kwiecień 2008.

1. minisia

minisia pazdziernik '08

Witam wszystkie przyszle mamusie!!!!!!!!!postanowiłam zacząć nowy wątek. Ja już poczułam pierwsze ruchy mojego malenstwa:-) i mam nadzieje,że niedługo dołaczy któraś z Was do mnie a może już któraś poczula jak maleństwo daje znak o swoim istnieniu?

2. czarna79

czarna79 Fanka BB :)

A mozesz tak więcej napisać?? W którym tyg jesteś (najlepiej jak sobie wstawisz suwaczek) Kiedy poczułaś ruchy? Czy są one w miare regularne ? Itp?

3. reklama
  4. minisia

minisia pazdziernik '08

Jestem w 16tyg. i jakis tydzien temu pierwszy raz poczulam ruchy.Nie jest ich zbyt wiele ale dwa razy w ciagu dnia się odzywa:tak:. Z tym suwaczkiem mam problem! umiem go stworzyć ale nie idzie mi jakoś jego umieszczenie!

5. czarna79

6. Kaka82

Kaka82 Mamusia październikowa'08

U mnie na razie cisza...mam nadzieję, że Maleństwo wkrótce da o sobie znać:)

7. Agniesia25:)

Agniesia25:) Agniesia25:)

Fajnie ze mamy nowy watek.Z utesknieniem czekam az poczuje ruchy bo strasznie sie stresuje czytajac ze niektore dziewczyny juz je czuja.Dzis zaczynam 17 tydz i wiem ze moze jeszcze mam czas ale wiecie jak to jest...Pozdrawiam i czekam na wiadomosci jak to jest u Was.

8. czarna79

Ja juz tez z utesknieniem czekam na te ruchy moze za 4 tyg juz coś poczuje:-p

9. kulfon26

kulfon26 Zaciekawiona BB

wejdź w ustawienia Twojego profilu potem Twój podpis i tam wklej adres suwaczka.
    Pozdrawiam ja właśnie to zdobiłam

10. reklama
  11. modliszka

modliszka Pazdziernikowa Mama 2008

Gratuluje wszystkim mamom nowych doznan :-)

Sama nie moge sie juz doczekac, na pewno jest to niesamowite uczucie. Ciekawe ktora z nas bedzie nastepna :)))

12. dorota123456789

dorota123456789 oliwka,alanek i lilianka

Nio dziewczyny ja tez nie moge sie doczekac bo to musi byc piekne,ale
    zas z drugiej strony to nie schizujmy jak do jakiegos czasu nie bedziemy czyly
    ruchow bo to jest bardzo indywidualne.Moja kolezanka poczula chyba w 24 tygodniu
    a dzidzia piekna i zdrowa :-) wiec czekajmy az poczujemy.Ja sie tak jakos nastawiam ze pozniej poczuje po 20 tygodniu :-) ale bardzo bym chciala wczesniej :-)

Poleć forum