reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze słowa naszych Jedynaków ;-)

MamaWiktorii

Fanka BB :)
Dołączył(a)
15 Październik 2010
Postów
216
Dziewczyny ,
Pamiętacie pierwsze słowa wypowiedziane przez wasze dzieci? A może nadal czekacie na to pierwsze słowo? My już się doczekaliśmy jakiś czas temu ... Pierwsze słowo to :ada" - imię mojej siostry , a nie licząć tego to "Tata" ( ubolewam nad tym,że nie mama ).A jak było u was? I ogółem : uważacie ,że wasze dzieci są leniwe do rozmów czy wprost przeciwnie? Moja Wika gada jak najęta,ale konkretów jest tylko kilka póki co :-):tak:
 
reklama
moja jest leniwa do rozmow normalnych a tych po swojemu to az uszy bola;p
pierwsze slowo to bylo.. hmm znajde tylko julki ksiege z wpisami i napisze wam;p.
 
Julki pierwsze słowo to również TATA :dry:

Teraz to już mówi świadomie, dać, weź, cześć, pies,tata, mama, baba,dada,papa, iść, choć no i wiele innych nie rozumianych przeze mnie słów.
 
Wiki mówi Tata, nie, dada, ada, ed ( na dziadka ) eła ( na babcie ewe :-D )
a z tych swoich to mówi dida - na kupke :zawstydzona/y: ;))
 
pierwsze słowa dzwiękonaśladowcze mojego smyka to ta-ta ba-ba a na końcu ma-ma

ze słów wypowiadanych bardzo świadomie pierwsze było mniam i nie mam - w tym samym czasie mniej więcej, jako trzecie pojawiło się NIE !
 
A ja wam powiem że nie pamiętam :no: :dry: K się pytałam i mówi że pierwsze było "bla bla bla" :-D jak mogłam to zapomnieć :dry: ja mam strasznie kiepską pamięć :-( teraz żałuje że nie zapisywałam sobie takich rzeczy :dry: wiem że pierwsze było mama :-) no i później Nie oczywiście i Am :-)
 
aa! przypomniało mi się Bubu ( samochód) JEDZIE ;-) miesiąc temu się nauczył ;-)
 
U mnie pierwsze było baba, potem mama, następnie buma ( auto), nie, dada(tata) i to by było na tyle z pierwszych słów
 
U nas najpierw było ANGU cokolwiek to znaczy :-p a zaraz po tym TATA :baffled:
Teraz już praktycznie wszystko powie, czasami trochę przekręca, albo sobie skraca wyrazy jak są za długie, ale da się z nią normalnie dogadać :tak::-)
 
reklama
Do góry