reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze urodzinki... I kolejne rowniez! :)

Koriander - super "krówka" :)

Cobra
- też myślałam o piaskownicy ale stary twierdzi że on sam zrobi ;) ciekawe kiedy? przed osiemnastką??? :rofl2:
 
reklama
cobra18 - na zimę to możesz mu kupić prezent w mikołajki :-)

Od nas mały w zasadzie dostanie fotelik samochodowy i łóżeczko turystyczne :-) tacy praktyczni jesteśmy. Zabawki będzie dostawał gdy bardziej świadomy swoich urodzin będzie :-)
 
Wpadłam na pomysł, i kupię młodemu basen na roczek!!! jakiś taki fajowy z fontannami i takie tam!!! :D zaraz się rozejrzę na allegro ;)
 
Tylko jak będziesz stawiała go w ogrodzie to musisz pilnować czasu, bo przy zabawie szybko minie o poparzenia słoneczne w tym wieku to masakra.
 
Ostatnia edycja:
mój też obiecał że piaskownice zrobi ale to dopiero w przyszłym roku. A my kupujemy młodemu auto na akumulator - jednak dałam się namówić. W sumie to będzie kupiony za kasę z roczku
 
:-) My planujemy na urodzinki zrobić grilla, tort zrobi teściowa, zrobię ze dwa ciasta, dwie sałatki, jakiś obiadek się do tego poda i będzie elegancko :-D poza tym oczywiście owoce, bo Nina uwielbia to będzie wcinać :-) o prezencie jeszcze nie myślalam, ale pewnie zdecyduję się na coś praktycznego :-p
 
ja też myślałam o grillu ale dam sobie spokój i bedzie bez grila. Planujemy na 16-tą, najpierw kawa i ciasto (ciasto upiecze siostra a torta teściowa zamówi), potem przekąski i kolacja. Moja mam zrobi jakieś dwa rodzaje mięs, teściowa dwie sałatki, a ja jeszcze jakieś mięsa, leczo, zupa gulaszowa i coś na zimno (wędliny, tatar itp) myślę że powinno wystarczyć.

A jak ubieracie dzieciaki na roczek? Może banalne pytanie ale ciekawi mnie jak chłopców ubierzecie. ja nie mam zamiaru przebierać Natanka w koszulę z muchą, chcę by było mu wygodnie więc pewnie jakieś spodenki i bluzeczkę.
 
reklama
Kamil dokładnie tak będzie ubrany :-) To całe zamieszanie pewnie będzie dla niego trochę stresujące, nie chce go jeszcze denerwować ciuchami.
 
Do góry