reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze urodzinki naszych serduszek!

Izabelka

Oski i Wercia
Dołączył(a)
2 Kwiecień 2005
Postów
12 105
No więc witam na nowym wątku!

Chciałabym aby mamusie stycznióweczki, ktore już obchodziły urodzinki maluszków podzielily się z nami przeżyciami z tego pięknego dnia, pokazały nam fotki uwieczniające te chwile oraz cofnęły się chociaż na sekundę do NASZEGO WIELKIEGO DNIA sprzed roku.

Byłoby super gdyby pokazaly nam maluszka po urodzeniu i obecnie!

ZAPRASZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Ok to zaczynam;-)
Urodzinki odbyły się wczoraj czyli 10.01 ( Maja przyszła na świat o 23.55):-D
Były u babci bo jest tam Majki prababcia, która ma 86 lat i już trochę niedomaga
A oto kilka urodzinowych fotek:-D :szok: :szok:


Zastanawiam się co to jest?:-D :-D


Chyba trzeba spróbować:-D :-D


A teraz się troszkę napiję:szok: :szok:


A to ja rok temu, mam niecały dzień:szok: :szok: :szok:
 
No to teraz my

Ponad rok temu było tak
urodzicw710vn6.jpg


Potem 7.01.06 tak :tak:
noe219cz5.jpg


A 7.01.07 impreza ,minoł rok :szok:
dscn1288mh9.jpg
 
Tata też był i zdmuchiwał ze mną świeczke
noe347013kn3.jpg

Byli kumple znajomi z bb
dscn1289dr9.jpg

A moje i Noego łóżko zamieniło się w plac zabaw :-D
dscn1284ls1.jpg
 
:-) witajcie moja malutka na roczek wybrala "kase" stwierdzialm ze pewnie blizej jej lezala no to jeszcze raz sprubowalismy i wybrala rowniez pieniazki :tak: co za materialistka pewnie po tatusiu hihi



1.Dzien po porodzie....



2.A po roku wyglada tak......



 
to czas na nas :tak:

pierwszy dzień po urodzeniu



a tu już dmuchamy świeczki


i zajadam tort!


było cudownie, niezapomniane chwile:)

a to wybrał :) nożyczki, potem kieliczek i różaniec na końcu hihi

 
ale super fotki!! a raczej super urodzinki!! naprawde widac ze wszytko jest pieknie przygotowane i dopiete na ostatni guzik! a solenizanci i solenizantki troche przejeci rola widac, no ale coz pierwsze w zyciu urodziny przeciez obchodza - musza przezywac- tyle ludzi, prezentow, mama tata biegaja, swieczke karza dmuchac - wszytko na raz!:-D :-) oj dzialo sie dzialo! az juz sie nie moge doczekac naszych urodzinek!
 
dziewczyny napiszcie co kladliscie dla maluszkow zeby sobie wybrali? bo rozumiem ze u was tez ten zwyczaj z pokolenia na pokolenie przechodzi
 
reklama
Do góry