reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze Urodziny Naszych Maleństw

Gdzie chcecie zorganizować pierwsze urodziny Waszego dziecka??


  • Wszystkich głosujących
    43
Megi, bo ja mam zaległości: a Ola już chodzi? Bo mi się wydaje, że jak Romek zacznie chodzić, to będzie umiał się tym psem bawić.
 
reklama
Tak Ola chodzi. Ale jak Osiołek stoi gdzieś w kąciku i na niego nie wpada to specjalnie go nie szuka ale powiem tak, córka Oli chrzestnego ma skończone 2 latka i podobnego słonia ma w domku i jak rozpakowaliśmy ten prezent to od razu wskoczyła na osiołka i się bujała - tak więc jeszcze wszystko przed nami.

Thea Krzyś ma takiego konika i to naprawde fajna zabawka wielofunkcyjna :cool:. Najpierw było bujanko a teraz konik jeździ po domku i po ogrodzie :-)
 
Tak więc my również jesteśmy po urodzinkowym roczku:tak:.Imprezka udana, przygotowań troszkę było zwłaszcza strojenie pokoju.:-D
Styl Kubusiowy:) wszystko kubusiowe:-).
Natalka wybrała pieniążka chociaż w pierwszej wersji całą tacę:-D..mądra dziewczynka:-D.
prezenty: auto na akumulator...wcześniejszy prezent
wózek quinny zapp ....babcia (moja mama)
200 zł. druga babcia
miś z fabryki misiów
miś:)
klocki+obrazek z Bozią
pchacza...
2 bluzeczki..i mnóstwo buziaczków i miłości:tak:tort był pyszny a wszystcy zadowoleni
 
Cudek, po zdjęciach widzę, że impreza była wspaniała! A wystrój cudowny. Co to tam za plakat na ścianie w tle wisi?
 
HO HO widzę , że imprezki urodzinowe bardzo udane. Prezenty też rzeczowe:tak::-). A my jeszcze przed.... Jutro przyjeżdzają dziadkowie z Niemiec i chyba zostana na jakieś 2 tyg:szok::szok: chyba o**pieje z teściowa tyle czasu, hehe.... Ale co tam czego się nie robi dla dziecka;-)
W poniedziałek będą najblizsi goście tylko na torciku i kawce a imprezka(razem z mszą) w niedzielę 7.X. A co do mszy to u nas(na wsi-chociaż mieszkamy w dzielnicy Gliwic-ludzie maja mentalność totalnie wsiorską:-D:-D) jak nie zrobisz mszy na roczek to normalnie :szok::szok:, obgadają cie na prawo i lewo. No a my mieszkamy z babcia, która nie wyobraża sobie takiej uroczystości bez mszy i dla świetego spokoju będzie msza:eek: Ale pogmatwałam to wszystko, hehe...
 
My też jesteśmy już po urodzinowej imprezce Filipka. Była bardzo udana, przybyło 21 osób z 27 zaproszonych (nieobecni wytłumaczeni).
Filip wybrał kieliszek i z ciekawością go oglądał.
Torcik był baaardzo pyszny "Kubuś Puchatek" o smaku truskawkowym na śmietanie. Nie został ani kawałek co rzadko się u nas zdarza. W ogóle poszło prawie całe jedzonko, które przygotowałam z czego jestem bardzo zadowolona.

Filipek dostał moim zdaniem super prezenty: dużo ciuchów, srebrny smoczek, rowerek, pieska którego można ciągać i wydaje odgłosy (wujek obiecał, że kiedyś kupi mu prawdziwego ponieważ chwilowo my się nie zgadzamy) autko, wielką ciężarówę, maskotkę, traktor ze zwierzaczkami na przyczepce, garaż z autkami i klockami, wózek-parasolkę i pieniądze.





 
Filipek dostal rewelacyjne prezenty! :tak: :-) Tort cudny! Rodzice wspaniali! Filipcio przystojny,jak malo kto!
Ahhhh,jak tak patrze na te fotki,to az mi sie strasznie za Wami zatesknilo... :-( :tak:
 
reklama
Do góry