reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

Nowa aplikacja do forum na smartfony

Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

Pierwsze wymioty w 16tc - normalne?

Unavare

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Cześć dziewczyny.
Na początku ciąży miałam tylko mdłości bez wymiotów. Zaczęły się dopiero tydz temu jak zaczynałam 16tc. Występują praktycznie codziennie rano tylko po sniadaniu i potem nic, do następnego dnia rano.
Czy któraś z was też tak miała? Czy to normalne?

reklama

kaylla

Fanka BB :)
Miasto
Poznań
Rozwiązania
3
A nie łykasz czasem rano witamin? Bo u mnie na przykład witaminy tak działały nawet w zaawansowanej ciąży - około 30-60 minut po witaminach miałam mega mdłości, tak, że często wymiotowałam. Potem zawsze brałam witaminy przed samym snem, to było ok.

Unavare

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
A nie łykasz czasem rano witamin? Bo u mnie na przykład witaminy tak działały nawet w zaawansowanej ciąży - około 30-60 minut po witaminach miałam mega mdłości, tak, że często wymiotowałam. Potem zawsze brałam witaminy przed samym snem, to było ok.
O faktycznie. Nawet o tym nie pomyślałam. Z tym że cała ciążę biorę je rano.
Przetestuję to jutro 😉

Unavare

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Spróbuj:)

A nie zmieniałaś ich ostatnio? Bo często koło 13/14 tygodnia się przechodzi z 1 na 2.
Prawdopodobnie miałaś racje. Nie łykam witamin rano od dwóch dni i wszystko dobrze ;-). Ide w poniedziałek do lekarza to może mi poda jakieś zamienniki lub powie konkretnie co brać orpócz kwasu foliowego.
Dziękuję Ci bardzo :)

Do góry