reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czarne wymioty po alkoholu-co robić?

Dołączył(a)
11 Luty 2023
Postów
6
Cześć wszystkim :) Mam zaraz 20 lat. Wiem,że to nie forum do takich spraw ale chce opinii osób starszych…Dziś cały dzień się martwię i nie wiem co robić mam nadzieję,że dostanę jakieś porady. W czwartek byłam na domówce i no zaliczyłam "zgona" wypiłam 2 piwa, ćwiartkę i kilka kielonów czystej bądź więcej. Gdy wróciłam do domu zwymiotowałam i coś mi świta ze były to wymioty oczywiście z pokarmem ale również były one te wymioty czarne. Zmartwiona rano przeczytałam na internecie,że to krwawienie z żołądka/dwunastnicy i no nie wiem co robić… czy nadal to krwawi mi w środku? czy jak nie zadzwonię i pójdę spać i się nie obudzę?…czy dzwonić po karetkę aby przebadali? Czuję się chyba okej ale trochę jestem osłabiona, na gardle mi tak dziwnie jakbym gule jakąś miała no i osłabiona to się czuje ni tak dziwnie siły nie mam.
 
reklama
Byłaś na haju, coś Ci świta, światło było zapalone?

Słyszałam raz w życiu o czarnych wymiotach, ale facet pił już od lat i w tym momencie mu pękły żylaki przełyku, które miał od jakiegoś czasu.
 
Byłaś na haju, coś Ci świta, światło było zapalone?

Słyszałam raz w życiu o czarnych wymiotach, ale facet pił już od lat i w tym momencie mu pękły żylaki przełyku, które miał od jakiegoś czasu.
bylo zapaline i na pewno widzialam cos czarnego i to mnie martwi…
wlasnie o tych zylakach rowniez dzis czytalam i moze je nan skoro tak mi na gardle dziwnie? nie pije codziennie ale przyznan,ze ostatni rok byl imprezowy i pilam czesciej w takich ilosciach ale oczywiscie nie sama
 
reklama
Do góry