reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze ząbki

D

DominikaIMartyna

Gość
Hej Dziewczyny, kiedy Waszym pociechom wyszły pierwsze ząbki 🦷?
Moja Martynka ma skończone 9 miesięcy i jeszcze nie zaczęła ząbkowania 😏, trochę zaczynam się martwić 😏.
 
reklama
U nas brakuje tygodnia do 8 miesięcy i od kilku dni mamy pierwszy ząbek. W ogóle ten 8 miesiąc jakiś przełomowy. Zaczęła robić papa, gaworzyć, stawać na czworaka i stabilnie siedzieć (wcześniej miała z tym problem, bo mieliśmy słabe mięśnie brzucha).

Wiecie jak mnie ktoś uspokoił odnośnie zębów? Czy znasz kogoś, komu nie wyrosły zęby?😅
 
U nas brakuję tygodnia do 8 miesięcy i od kilku dni mamy pierwszy ząbek. W ogóle ten 8 miesiąc jakiś przełomowy. Zaczęła robić papa, gaworzyć, stawać na czworaka i stabilnie siedzieć (wcześniej miała z tym problem, bo mieliśmy słabe mięśnie brzucha).

Wiecie jak mnie ktoś uspokoił odnośnie zębów? Czy znasz kogoś, komu nie wyrosły zęby?😅
No w sumie to racja, nie znam nikogo takiego 🤣🤣🤣
Brawo za nowe umiejętności ❤️😍 to tak bardzo cieszy wszystko 🤩🥰
 
reklama
8 miesięcy kończy w poniedziałek i zębów brak, chociaż cały czas coś tam się dzieje, drażnią dziąsła, ślini się i pcha do buzi caly czas wszystko.
 
Do góry