reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Pierwszy Dzień Matki

pytia

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Opiszmy tutaj, jak spędziłyśmy nasz pierwszy Dzień Matki.

Ja na razie mam taki plan:
Rano zabieram Jasia i moją mamę i jedziemy na cmentarz na grób babci (mama mojej mamy), potem do restauracji na "mamusiowy" obiadek, a potem na majowy spacerek. Poza tym napisałam dla mojej mamy list z zyczeniami i podziękowaniem. Bo tak sobie pomyślałam, że dopiero jak sama zostałam matką, to w pełni umiem docenić to, co otrzymałam od mojej mamy.
No a popołudnie to zostawiam inwencji twórczej tatusia ;)

reklama

benita_29

Marcowa mama 2006
Miasto
Nowy Dwór Mazowiecki
Rozwiązania
0
pytia pisze:
Poza tym napisałam dla mojej mamy list z zyczeniami i podziękowaniem. Bo tak sobie pomyślałam, że dopiero jak sama zostałam matką, to w pełni umiem docenić to, co otrzymałam od mojej mamy.
Pytia,rzeczywiscie masz racje.Ja tez dopiero teraz odczuwam w pelni co moja mama dla mnie zrobila i jestem jej strasznie wdzieczna za to.Szkoda ze jest tak daleko,na 2000 km od nas... :-[

K

kasiula matula

Gość
My chcialiśmy zabrać nasze mamy i Emile do ogrodu botanicznego w Wojsławicach ponoć pięknie tam jest ale z tego co sie zapowiada na dolnym śląku pogoda nie zbyt dopisze wiec chyba nicic z planów

sylwia532

Rozwiązania
0
a ja zabieram swojego maluszka(bo nie mam z kim go zostawic) i jade na cmentarz do mamy-tylko nie wiem jaka pogoda mam nadzieje ze nie bedzie padalo

dla mnie to smutny dzien...........................
i tak brakuje mi mamy..............

dobra nie smece
ciesze sie ze jestem mamusia :)
pytia masz racje ze dopiero kiedy zostaje sie mama docenia sie to co nasza mama zrobila dla nas

fioolka81

Miasto
Lincoln , Wielka Brytania
Rozwiązania
0
ja wyslalam karteczke mamusi no i napewno zadzwonie do niej zeby jej osobiscie zlozyc zyczenia ,ale rzeczywiscie docenia sie mamusie jak sie samej nia zostalo

M

mamaoli

Gość
sylwia trzymaj się, niech to nie będzie tak do końca smutny dzień

Moja mama daleko, w Chicago i niewiadomo kiedy wróci... pozostaje mi telefon

i zgadzam się że dopiero jak sama zostałam matką doceniłam własną :)

benita_29

Marcowa mama 2006
Miasto
Nowy Dwór Mazowiecki
Rozwiązania
0
Dziewczyny,wszystkiego najlepszego w pierwsze(dla wiekszosci z nas) swieto matki.Niech Wam dzieci rosna zdrowe,szczesliwe i usmiechniete i przynosza Wam duuuuuzo radosci i milosci!

ivka76

Miasto
Wrocław ul. Poleska
Rozwiązania
0
Ja dla swojej Mamci i teściowej zrobiłam albumy ze zdjęciami Szymika, bo doszłam do wniosku, że w tym roku to będzie dla nich najlepszy prezent. Co do prezentów dla mnie - jak na razie - dwie kupki i mnóstwo uśmiechów i gulgotania od mojego Szymolka :)

iwosz

Czerwcowa mama'08
Rozwiązania
0
jedna z dziewczyn na mamach domowych (Kalina) napisała tak :

Każde nasze dzieciątko przynosi wieść, że Bóg nie sprzykrzył sobie człowieka

Wszystkiego dobrego drogie mamy!!!!

reklama

anian

Rozwiązania
0
Moje dziecię dało swojej mamie cudowny prezent: WYSPAŁAM SIĘ :D :D :D.
Zasnęła o 19:45 i wstała o 7. Obudziła się tylko o 3 na 15 minutowe karmienie!!!
Teraz uspałam ją w samochodzie i grzecznie śpi, a jak się obudzi i pogoda pozwoli idę do swojej mamy, na cmentarz, a teściowej nawet kartkę wysłałam ;)

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry