reklama

Pierwszy Dzień Matki

Temat na forum 'Dzieci urodzone w marcu 2006r.' rozpoczęty przez pytia, 25 Maj 2006.

1. pytia

pytia Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Opiszmy tutaj, jak spędziłyśmy nasz pierwszy Dzień Matki.

Ja na razie mam taki plan:
    Rano zabieram Jasia i moją mamę i jedziemy na cmentarz na grób babci (mama mojej mamy), potem do restauracji na "mamusiowy" obiadek, a potem na majowy spacerek. Poza tym napisałam dla mojej mamy list z zyczeniami i podziękowaniem. Bo tak sobie pomyślałam, że dopiero jak sama zostałam matką, to w pełni umiem docenić to, co otrzymałam od mojej mamy.
    No a popołudnie to zostawiam inwencji twórczej tatusia ;)

2. benita_29

benita_29 Marcowa mama 2006

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Pytia,rzeczywiscie masz racje.Ja tez dopiero teraz odczuwam w pelni co moja mama dla mnie zrobila i jestem jej strasznie wdzieczna za to.Szkoda ze jest tak daleko,na 2000 km od nas... :-[

3. reklama
  4. kasiula matula

kasiula matula Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    My chcialiśmy zabrać nasze mamy i Emile do ogrodu botanicznego w Wojsławicach ponoć pięknie tam jest ale z tego co sie zapowiada na dolnym śląku pogoda nie zbyt dopisze wiec chyba nicic z planów

5. sylwia532

sylwia532 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    a ja zabieram swojego maluszka(bo nie mam z kim go zostawic) i jade na cmentarz do mamy-tylko nie wiem jaka pogoda mam nadzieje ze nie bedzie padalo

dla mnie to smutny dzien...........................
    i tak brakuje mi mamy..............

dobra nie smece
    ciesze sie ze jestem mamusia :)
    pytia masz racje ze dopiero kiedy zostaje sie mama docenia sie to co nasza mama zrobila dla nas

6. fioolka81

fioolka81 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja wyslalam karteczke mamusi no i napewno zadzwonie do niej zeby jej osobiscie zlozyc zyczenia ,ale rzeczywiscie docenia sie mamusie jak sie samej nia zostalo

7. mamaoli

mamaoli Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    sylwia trzymaj się, niech to nie będzie tak do końca smutny dzień

Moja mama daleko, w Chicago i niewiadomo kiedy wróci... pozostaje mi telefon

i zgadzam się że dopiero jak sama zostałam matką doceniłam własną :)

8. benita_29

benita_29 Marcowa mama 2006

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dziewczyny,wszystkiego najlepszego w pierwsze(dla wiekszosci z nas) swieto matki.Niech Wam dzieci rosna zdrowe,szczesliwe i usmiechniete i przynosza Wam duuuuuzo radosci i milosci!

9. ivka76

ivka76 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja dla swojej Mamci i teściowej zrobiłam albumy ze zdjęciami Szymika, bo doszłam do wniosku, że w tym roku to będzie dla nich najlepszy prezent. Co do prezentów dla mnie - jak na razie - dwie kupki i mnóstwo uśmiechów i gulgotania od mojego Szymolka :)

10. reklama
  11. iwosz

iwosz Czerwcowa mama'08

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    jedna z dziewczyn na mamach domowych (Kalina) napisała tak :

Każde nasze dzieciątko przynosi wieść, że Bóg nie sprzykrzył sobie człowieka

Wszystkiego dobrego drogie mamy!!!!

12. anian

anian Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Moje dziecię dało swojej mamie cudowny prezent: WYSPAŁAM SIĘ :D :D :D.
    Zasnęła o 19:45 i wstała o 7. Obudziła się tylko o 3 na 15 minutowe karmienie!!!
    Teraz uspałam ją w samochodzie i grzecznie śpi, a jak się obudzi i pogoda pozwoli idę do swojej mamy, na cmentarz, a teściowej nawet kartkę wysłałam ;)

Poleć forum