reklama

Pierwszy Dzień Matki

Temat na forum 'Dzieci urodzone w marcu 2006r.' rozpoczęty przez pytia, 25 Maj 2006.

1. pytia

pytia Fanka BB :)

Opiszmy tutaj, jak spędziłyśmy nasz pierwszy Dzień Matki.

Ja na razie mam taki plan:
    Rano zabieram Jasia i moją mamę i jedziemy na cmentarz na grób babci (mama mojej mamy), potem do restauracji na "mamusiowy" obiadek, a potem na majowy spacerek. Poza tym napisałam dla mojej mamy list z zyczeniami i podziękowaniem. Bo tak sobie pomyślałam, że dopiero jak sama zostałam matką, to w pełni umiem docenić to, co otrzymałam od mojej mamy.
    No a popołudnie to zostawiam inwencji twórczej tatusia ;)

2. benita_29

benita_29 Marcowa mama 2006

Pytia,rzeczywiscie masz racje.Ja tez dopiero teraz odczuwam w pelni co moja mama dla mnie zrobila i jestem jej strasznie wdzieczna za to.Szkoda ze jest tak daleko,na 2000 km od nas... :-[

3. reklama
  4. My chcialiśmy zabrać nasze mamy i Emile do ogrodu botanicznego w Wojsławicach ponoć pięknie tam jest ale z tego co sie zapowiada na dolnym śląku pogoda nie zbyt dopisze wiec chyba nicic z planów

5. sylwia532

sylwia532 Fanka BB :)

a ja zabieram swojego maluszka(bo nie mam z kim go zostawic) i jade na cmentarz do mamy-tylko nie wiem jaka pogoda mam nadzieje ze nie bedzie padalo

dla mnie to smutny dzien...........................
    i tak brakuje mi mamy..............

dobra nie smece
    ciesze sie ze jestem mamusia :)
    pytia masz racje ze dopiero kiedy zostaje sie mama docenia sie to co nasza mama zrobila dla nas

6. fioolka81

fioolka81 Fanka BB :)

ja wyslalam karteczke mamusi no i napewno zadzwonie do niej zeby jej osobiscie zlozyc zyczenia ,ale rzeczywiscie docenia sie mamusie jak sie samej nia zostalo

7. mamaoli

mamaoli Gość

sylwia trzymaj się, niech to nie będzie tak do końca smutny dzień

Moja mama daleko, w Chicago i niewiadomo kiedy wróci... pozostaje mi telefon

i zgadzam się że dopiero jak sama zostałam matką doceniłam własną :)

8. benita_29

benita_29 Marcowa mama 2006

Dziewczyny,wszystkiego najlepszego w pierwsze(dla wiekszosci z nas) swieto matki.Niech Wam dzieci rosna zdrowe,szczesliwe i usmiechniete i przynosza Wam duuuuuzo radosci i milosci!

9. ivka76

ivka76 Fanka BB :)

Ja dla swojej Mamci i teściowej zrobiłam albumy ze zdjęciami Szymika, bo doszłam do wniosku, że w tym roku to będzie dla nich najlepszy prezent. Co do prezentów dla mnie - jak na razie - dwie kupki i mnóstwo uśmiechów i gulgotania od mojego Szymolka :)

10. reklama
  11. iwosz

iwosz Czerwcowa mama'08

jedna z dziewczyn na mamach domowych (Kalina) napisała tak :

Każde nasze dzieciątko przynosi wieść, że Bóg nie sprzykrzył sobie człowieka

Wszystkiego dobrego drogie mamy!!!!

12. anian

anian Fanka BB :)

Moje dziecię dało swojej mamie cudowny prezent: WYSPAŁAM SIĘ :D :D :D.
    Zasnęła o 19:45 i wstała o 7. Obudziła się tylko o 3 na 15 minutowe karmienie!!!
    Teraz uspałam ją w samochodzie i grzecznie śpi, a jak się obudzi i pogoda pozwoli idę do swojej mamy, na cmentarz, a teściowej nawet kartkę wysłałam ;)

Poleć forum