reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwszy Dzień Matki

pytia

Fanka BB :)
Dołączył(a)
13 Lipiec 2005
Postów
4 681
Opiszmy tutaj, jak spędziłyśmy nasz pierwszy Dzień Matki.

Ja na razie mam taki plan:
Rano zabieram Jasia i moją mamę i jedziemy na cmentarz na grób babci (mama mojej mamy), potem do restauracji na "mamusiowy" obiadek, a potem na majowy spacerek. Poza tym napisałam dla mojej mamy list z zyczeniami i podziękowaniem. Bo tak sobie pomyślałam, że dopiero jak sama zostałam matką, to w pełni umiem docenić to, co otrzymałam od mojej mamy.
No a popołudnie to zostawiam inwencji twórczej tatusia ;)
 
reklama
pytia pisze:
Poza tym napisałam dla mojej mamy list z zyczeniami i podziękowaniem. Bo tak sobie pomyślałam, że dopiero jak sama zostałam matką, to w pełni umiem docenić to, co otrzymałam od mojej mamy.
Pytia,rzeczywiscie masz racje.Ja tez dopiero teraz odczuwam w pelni co moja mama dla mnie zrobila i jestem jej strasznie wdzieczna za to.Szkoda ze jest tak daleko,na 2000 km od nas... :-[
 
My chcialiśmy zabrać nasze mamy i Emile do ogrodu botanicznego w Wojsławicach ponoć pięknie tam jest ale z tego co sie zapowiada na dolnym śląku pogoda nie zbyt dopisze wiec chyba nicic z planów
 
a ja zabieram swojego maluszka(bo nie mam z kim go zostawic) i jade na cmentarz do mamy-tylko nie wiem jaka pogoda mam nadzieje ze nie bedzie padalo

dla mnie to smutny dzien...........................
i tak brakuje mi mamy..............

dobra nie smece
ciesze sie ze jestem mamusia :)
pytia masz racje ze dopiero kiedy zostaje sie mama docenia sie to co nasza mama zrobila dla nas
 
sylwia trzymaj się, niech to nie będzie tak do końca smutny dzień

Moja mama daleko, w Chicago i niewiadomo kiedy wróci... pozostaje mi telefon

i zgadzam się że dopiero jak sama zostałam matką doceniłam własną :)
 
Dziewczyny,wszystkiego najlepszego w pierwsze(dla wiekszosci z nas) swieto matki.Niech Wam dzieci rosna zdrowe,szczesliwe i usmiechniete i przynosza Wam duuuuuzo radosci i milosci!
 
Ja dla swojej Mamci i teściowej zrobiłam albumy ze zdjęciami Szymika, bo doszłam do wniosku, że w tym roku to będzie dla nich najlepszy prezent. Co do prezentów dla mnie - jak na razie - dwie kupki i mnóstwo uśmiechów i gulgotania od mojego Szymolka :)
 
jedna z dziewczyn na mamach domowych (Kalina) napisała tak :

Każde nasze dzieciątko przynosi wieść, że Bóg nie sprzykrzył sobie człowieka

Wszystkiego dobrego drogie mamy!!!!
 
reklama
Moje dziecię dało swojej mamie cudowny prezent: WYSPAŁAM SIĘ :D :D :D.
Zasnęła o 19:45 i wstała o 7. Obudziła się tylko o 3 na 15 minutowe karmienie!!!
Teraz uspałam ją w samochodzie i grzecznie śpi, a jak się obudzi i pogoda pozwoli idę do swojej mamy, na cmentarz, a teściowej nawet kartkę wysłałam ;)
 
Do góry