reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwszy posilek maluszkow

reklama
surowe owoce najbardziej uczulają i z wprowadzaniem nowych pokarmów to na tym etapie bardziej chodzi o przyzwyczajanie żołądka niż te witaminy bo one wszystkie niezbedne są w mleku ;-) ... ja na samym początku zaczne od słoiczków a potem własne bo moje słoiczki są troche większe więc nie zdąży go zjeść i trzeba resztę wyrzucić a mi szkoda wyrzucać moje jabłka :)
 
reklama
zazwyczaj nasz plan dnia wygląda tak :
sniadanie o 9 kaszka ryzowa na mleku mm tak zeby z butli szło lub kaszka mleczno ryzowa na wodzie łyżeczką
obiad ok 12 i to jest papka dynia-marchew-ziemniak
ok 14 150ml same mleko
czasem młody ok 17 je samo mleko
potem ok 19 staram mu się dać deserek ale nie trafiłam jeszcze na owoc którym by nie pluł
no i ok 20 mleko mm z kaszka z butli lub mleko mm z kleikiem nie zawsze chce jeść zależy czy o 17 jadł
i w nocy dostaje mleko z kleikiem/kaszką lub same w zależności o której się budzi. No i tak wygląda praktycznie każdy dzień;)
 
Do góry