reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwszy słoiczek - nagłe wymioty

Dołączył(a)
12 Czerwiec 2014
Postów
2
Miasto
Kraków, Poland, Poland
Witam,
Dziś chciałam podać mojemu synkowi po raz pierwszy deserek - jabłuszko. Synek ma 20 tygodni. Jednak przy pierwsze łyżeczce gdy tylko poczuł smak w buzi ( i nawet nie wiem czy zdążył coś połknąć ) ulał bardzo dużą ilość zjedzonego przed godziną posiłku. Czy ktoś miał podobne doświadczenia ?? Czy ktoś ma jakieś rady ??
 
reklama
Jednorazowa sytuacja nie ma znaczenia diagnostycznego, mógł to być zbieg okoliczności, np. maluch dużo zjadł przy poprzednim posiłku, jeśli sytuacja by się powtarzała zwłaszcza przy podaniu tego samego produktu i dodatkowo pojawiły się dolegliwości typu bóle brzuszka czy luźny stolec wówczas należy zasięgnąć porady lekarskiej. Warto też dziecko podnieść do odbici zwłaszcza jeśli spało a niedawno jadło posiłek.
 
Do góry