reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pilnie potrzebuje pomocy!!!

Dołączył(a)
8 Maj 2014
Postów
3
Czesc dziewczyny! Jestem tutaj nowa :-) wiec od razu przepraszam za jakiekolwiek pomyłki ;-) od kilku miesiecy staramy sie z mezem o dzidziusia. Zrobilam dzisiaj test i wyszly dwie kreseczki. Druga nie jest bardzo slaba, powiedzialabym ze srednia. Czy dwie kreski zawsze oznaczaja ciaze? Przez ostatni czas nie bralam zadnych lekow.
 
reklama
w ulotce jest pewnie napisane nawet narysowane ze 2 kreski to pozytywny test, skontaktuj sie z ginekologiem i Ci powie kiedy przyjsc na wizyte zeby potwierdzic ciaze, powodzenia
 
Nawet jezeli druga kreska jest słaba ale jest to oznacza ciąże. Ja miałam drugą bardzo słabą a to juz był 5 tydzień :)
 
A najlepiej, to wybierz się do laboratorium i zrób Beta HCG, będziesz miała pewność. I powodzenia :)
 
Byłam dzisiaj u ginekologa jeszcze nic nie widac :( a cztery testy pozytywne.. Jeszcze wykrył torbiel 4cm na jajniku :(
 
Do góry