reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pilskie tegoroczne obecne i przyszłe mamusie:))

reklama
nikhapochwal sie ta sesja!!
widzialm ostatnio sesje z okazji roczku u babeczki ze slaska, ktora ma super studio do tego zorbione, i fotki boooskie! sie zauroczylam!
 
Dziewczyny czy któraś z Was ma ochotę na warsztaty, można na nich odkryć swój potencjał, wyluzować się, odstresować. Pytam bo w kwietniu byłam i naprawdę było super. Wychodziłam naładowana energią. Nie jest to reklama:) Jeśli któraś z Was ma ochotę, piszcie na priv, opowiem więcej.:tak:
 
Dziewczyny znacie jakaś osobę w Pile, ktora wykonuje torty okolicznosciowe? smaczne i piekne - najlepiej w masie cukrowej?
Bo na staropolską patrzec nie moge, a w sowie nie ma wyboru jesli chodzi o dekoracje :/
A roczek malej trzeba organizowac. :-)
 
reklama
Cześć wam.
Dawno mnie tu nie było :no: Ale jakoś ciężko mi się zorganizować. W domu mam tyle rzeczy do zrobienia, że wieczorem padam na pysk. A na kompa nie mogę patrzeć. Po 7 godzinach służbowego lepienia się w monitor potwornie bolą mnie oczy i nawet nie myślę o tym by zaglądać do kompa jeszcze w domu :dry:

U nas było chorobowo. Witek spędził trzy dni w domu. A Majka też od półtorej tygodnia jest zakatarzona, nie ma apetytu i gorączkuje. W piątek miała nawet ponad 39 st. Lekarz nic nie wykrył poza opuchniętymi górnymi dziąsłami i już dziś pojawił się jeden ząbek - górna prawa dwójka :tak: To teraz mamy trzy zębole i kolejny w drodze :tak::-D
 
Do góry