reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe mamusie z Bielska ;)

Dołączył(a)
13 Sierpień 2020
Postów
3
Czesc!
Są tu jakieś przyszłe mamy z Bielska, które chciałaby się poznać?
Przeprowadziłam się całkiem niedawno do tego miasta a termin mam na listopad ;)
Pozdrawiam!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wstępnie Szpital Wojewódzki bo tam tez jest mój lekarz prowadzący ciąże a Ty? Widzę, ze pierwszy poród już za Tobą. Jakie masz doświadczenia i jakie miejsce? :)
 
Wstępnie Szpital Wojewódzki bo tam tez jest mój lekarz prowadzący ciąże a Ty? Widzę, ze pierwszy poród już za Tobą. Jakie masz doświadczenia i jakie miejsce? :)
hmmm, skąd przypuszczenie, że poród za mną? ;) to moje pierwsze dziecko. ja też mam lekarza z Wojewódzkiego, ale skłaniam się ku Wyspiańskiemu, jakoś ten Wojewódzki mnie przeraża. zapraszam do wątku listopadowe mamy 2020
 
A to bardzo Cię przepraszam ;) miałam wrażenie, ze gdzieś już pisałaś posta z ta informacja ale musiało mi się coś pomylić. Kurczę różne opinie słyszałam i o jednym i o drugim szpitalu i mam mieszane uczucia. Wyspianski ostatnio był zamknięty z powodu kwarantanny wiec sytuacja może być rożna w listopadzie... zerknę na forum, które podałaś. A orientujesz się może czy będzie otwarta szkoła rodzenia przy szpitalu? Planujesz się wybrać ?
 
A to bardzo Cię przepraszam ;) miałam wrażenie, ze gdzieś już pisałaś posta z ta informacja ale musiało mi się coś pomylić. Kurczę różne opinie słyszałam i o jednym i o drugim szpitalu i mam mieszane uczucia. Wyspianski ostatnio był zamknięty z powodu kwarantanny wiec sytuacja może być rożna w listopadzie... zerknę na forum, które podałaś. A orientujesz się może czy będzie otwarta szkoła rodzenia przy szpitalu? Planujesz się wybrać ?
Nie wybieram się, robię szkołę w internecie. Jeśli któryś szpital będzie zamknięty, to i tak nie będziemy mieć wyboru. W 19 tc byłam na IP na Wyspiańskiego z powodu silnych bóli. Pomoc szybka, położna, pielęgniarka i lekarz bardzo fajni. Przeraza mnie tylko brak odwiedzin, bo nikt nie pomoże po porodzie, nie poda dziecka, nie pomoże przewinać ani nic, bo wiadomo, że różnie możemy się czuć.
 
Do góry