reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Placz dziecka

Agati88

Fanka BB :)
Dołączył(a)
24 Listopad 2016
Postów
168
Cześć dziewczyny,proszę was o radę bo wariuje. Jestem mama prawie miesięcznego synka. Przez pierwsze dwa tyg po porodzie dziecko było idealne ;) tzn.duzo spało mało plakalo zmęczone chyba bylo porodem natomiast od jakiś dwóch tyg przeżywam horror. Nie wiem co robię nie tak, mały w nocy budzi się co 2 bardzo rzadko 3h,karmie mieszanie w dzień jest horror,uspokaja się tylko na rekach przy odlozeniu go do lozeczeka zaczyna sie placz. Placz jest właściwie cały czas czasami tez i na rekach. Przychodzi do mnie jeszcze położna nie mówiła że to kolki tylko że tak dzieci mają, Nie da się tak funkcjonować wiem że najgorsze pierwsze miesiące ale jak tu nie zwariować? Proszę o rady:((
 
reklama
Rozwiązanie
Dziewczyny jestem po wizycie sama lekarka jak zobaczyla jak mały wrzeszczy po przebudzeniu bo usnal w aucie to powiedziała krótko"masakra,Pani też musi jakoś funkcjonować ". Mam mieszane uczucia kazała zostać przy kroplach bobotic forte i viviomixx i dała mleko bebilon dla niemowląt z alergią pokarmowa jak to nie pomoże to gastrolog...
Była położna zalecił kupno albo bebilonu albo hipp. I dawać na zmianę jedną butelkę nan1 jedną nowego mleka. Więc dziewczyny jakie są wasze doświadczenia bebilon czy hipp? Chciałabym już dzisiaj kupić nowe opakowanie ;)
 
reklama
Ja proponuję bebilon.My żadnych problemów nie mieliśmy,żadnych kolek,niestrawności itp
Zobacz po prostu jak to wygląda cenowo i z dostępnością do mleka w Twojej okolicy.
 
Ja polecam bebilon, myślę że wielu dzieciom on pasuje i od niego bym zaczęła.
U moich większą ilość laktozy w hippie oraz duża ilość pro i prebiotykow były masakra dla ich brzucha.

Hubert 18.02.2015 [emoji213]
Wiktoria 06.06.2017 [emoji214]
 
Brzuszek masuje zginam też nóżki do brzuszka. Ostatnią kupę zrobił wczoraj po 5 rano do teraz nic,A poczułabym ulgę gdyby zrobił. Myślę że jemu też byłoby lepiej,wydaje mi się że dużo je. Urodziłam go 20lipca z waga 2850kg a teraz ma ponad 3500kg więc przyrost jest dobry. Dziewczyny to była moja druga ciąża pierwsza straciłam w 7tyg.dmuchalam i chuchalam całe 9 miesięcy na siebie a teraz czar prysl jestem zmęczona,samotna i zdenerwowana cała sytuacja. Ledwo jestem w stanie cos zjeść bo mam scisniety żołądek z nerwów. Wyobrażałam sobie to inaczej wiedziałam że życie się zmieni po porodzie ale nie sądziłam że tak diametralnie. Wiem że wszystko mija i trzeba te 3 miesiące przeczekać ale jak nie zwariować? Na spacery z nim chodzę ostatnio się tak darl w gondoli że pół parku na mnie patrzyło,oparcie mam jeszcze w teściowej która nie pracuje. Jeżdże do niej,mają podwórko więc mały Często się wietrzy. W tym tygodniu mam ost wizytę położnej zapytam o zmianę mleka i wybiore się do pediatra niech to obejrzy i ten jego placz. Espumisan podaje dziennie 3razy po 5 kropli i tylko po nich pruka strasznie,ale to też czy dobrze;)

No moja droga , oczywiście że życie się zmienia po porodzie. I to diametralnie! Nowy etap życia , teraz przez następne kilkanaście lat dziecko będzie najważniejsze i będziesz skupiać na nim dużą część swojej uwagi. Co do problemów , no to niestety zależy od charakteru dziecka , może je coś boli , kolka czy inne dolegliwości to norma. Niemowlaki takie są , mówie to z doświadczenia , zobaczysz jakie będą problemy jak będzie starsze :D Ale wszystko przed Tobą! Powodzenia :)
 
Byłam w pt u pediatry,kazała na razie zrobić badanie moczu przepisala kropelki vivimomixx o bobotic forte. Jeżeli nie pomogą zmieniamy mleko na razie mam zostać na nan. Szczerze to od pt podaje synkowi kropelki i nie widzę w ogóle poprawy więc być może to to mleko:/ jeszcze czeka mnie rano pobranie moczu :D
 
Ja Ci się troche dziwię ,bo na Twoim miejscu już dawno zamieniłabym mleko..

Hubert 18.02.2015 [emoji213]
Wiktoria 06.06.2017 [emoji214]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry