reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płacz rocznego dziecka w nocy

WłoskaK

Początkująca w BB
Dołączył(a)
20 Luty 2019
Postów
21
Cześć, moje dziecko budzi się zawsze o jednej i tej samej godzinie w nocy i płacze, ale tak od razu z grubej rury... Ma już rok i pomyślałam, że może odreagowuje dzień itd., ale czy to możliwe żeby zawsze płakał dokładnie w tej samej godzinie? Czy któraś z Was też tak ma/miała? Dodam tylko, że wystarczy przytulić i idzie dalej spać, chociaż jeszcze przez chwilę marudzi pod noskiem :(
 
reklama
Tak, znam takie dziecko - mojej szwagierki - chłopiec ma 15 miesięcy i od ponad pół roku budzi się niemal codziennie o tej samej godz. 2 w nocy. Jest to taki płacz nagły, wyrwany, po uspokojeniu zasypia i śpi normalnie do rana. Tak ma.
Najprawdopodobniej to odreagowanie bodźców, ale też w tych godzinach mózg dziecka może się częściowo wybudzać.
 
Do góry