reklama

plama, co za pech!

Temat na forum 'Roczniaki i dwulatki' rozpoczęty przez ola_medrek, 17 Listopad 2007.

1. ola_medrek

ola_medrek Zaangażowana w BB

witam,

mam problem z plamami z soczków marchewkowych. Może macie jakieś sprawdzone sposoby?

Nie pomagają wybielacze ani sok z cytryny. Najbardziej żal mi jasnej bluzki którą Kuba założył jeden raz i zabrudził na samym środku właśnie tym nieszczęsnym sokiem :-(

pozdrawiam

2. mamaEmilki2005

mamaEmilki2005 Justyna,potrójna mama...

U nas działał tylko Vanish. Inne metody i środki niestety nie. Polewałam plamę taka papką z wybielacza i zostawiałam na jakąś godzinkę a potem prałąm z podwójnym płukaniem

3. reklama
  4. mamoośka

mamoośka Fanka BB :)

Ja też to polecam a zwłaszcza OXY

5. cudelf

cudelf Fanka BB :)

ja też polecam wanisz, jest świetny, już wiele plam pożegnałam, :tak:

6. sandra1982

sandra1982 Sierpniowa mama'06 Fan(ka)

Tez polecam Vanish - tak jak napisala mamaEmilki - najlepiej nalozyc na plame taka papke z Vanishu, zostawic na troche i wyprac :tak:Nie zawsze za pierwszym razem zejdzie calkowicie, ale na pewno bardzo wyblaknie.

7. Weroniczka

Weroniczka Klub grudniówek'07

najlepszym sposobem na plamy jest wymoczenie przez godzinę świeżo ubrudzonego ubranka w mleku ( chodzi tu o plamy właśnie z soczków).

8. justine

justine Czerwcowe mamy '05 Mamy lipcowe'08

Ja na wszelkie plamy, ale w przypadku marchewki czy buraczków na szybko, stosuję odplamiacz w spray'u firmy Amway. Odkąd go używam (mam już trzecie opakowanie) jestem zdecydowanie mniej zestresowana, gdy córcia się brudzi przy jedzeniu.

Poleć forum