reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienia implantacje czy już @?

Ewka_PP

Początkująca w BB
Dołączył(a)
21 Lipiec 2018
Postów
24
Witam.
Jestem po zabiegu łyżeczkowania.
17lipca u gin byl pęcherzyk (w ten dzień i 2 dni później miałam testy owulacyjne pozytywne) i ginekolog powiedziała ze za około 2 tyg będzie @ (początek Przyszłego tygodnia mniej więcej).
Dziś dostałam plamienia, jakiś różowy śluz i brązowe nitki.. Nie mam doświadczenia i niewiem czy to może być śluz implantacyjny?
Dodam że dawniej okres zaczynał się od uplawow na wieczor brązowych (nie jakieś tam nitki czy coś tylko jakby początek okresu był lekki brązowy, normalnie podpaski używałam) a na kolejny dzień już kontynuacja mocniej.
Teraz te plamienia wyglądają zupełnie inaczej, tylko widoczne na papierze i nitki brązowe, lekko dwa razy jakby podbarwiony na różowo śluz, na wkładce kompletnie nic.

Co myślicie?? Może byc Inplantacja? Jeśli tak to od kiedy podniesie się beta? Czytałam że 2 dni? Więc w poniedziałek ewentualnie testować?? (jeśli nie rozkręcić się?)
 
reklama
Przede wszystkim - stężenie beta hcg po zabiegu utrzymuje się przez jakiś czas. Nie wiem na jakim etapie ciąży miałaś zabieg, ale bywa i tak, że spada ze 2 miesiące. Robienie testów ciążowych zatem może nie być miarodajne. Jeśli przypuszczasz, że możesz być w ciąży, to powinnaś zrobić badanie z krwi i powtórzyć po 48h (w przypadku ciąży powinno wzrosnąć o 66%).
Co do plamień - pierwsze cykle po zabiegu mogą być zupełnie inne niż te przed. I tak może zostać nawet na stałe.
 

Podobne tematy

Do góry