reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienia

Dołączył(a)
17 Grudzień 2019
Postów
2
Cześć!
Chciałam się zapytać o plamienia przed @.
Mi zawsze zaczynają się 2-3 dni przed @. Czy to normalne, że te plamienia zaczynają się głównie podczas parcia w toalecie? Wtedy plamię żywą krwią. Zazwyczaj w dzień jest lekkie plamienie dopóki nie korzystam z wc przy grubszej sprawnie (przepraszam za szczegóły). Pytałam dwóch lekarzy o plamienia przed @ i oboje mówili, że to "normalne" :/ Ogólnie staram się z mężem od 2 lat o dziecko niestety bezskutecznie :( ciągle mi siedzi w głowie, że te plamienia są powodem że nie wychodzi. Czy ktoś tak miał i zaszedł w ciążę? Dzięki!
 
reklama
Rozwiązanie
Cześć!
Chciałam się zapytać o plamienia przed @.
Mi zawsze zaczynają się 2-3 dni przed @. Czy to normalne, że te plamienia zaczynają się głównie podczas parcia w toalecie? Wtedy plamię żywą krwią. Zazwyczaj w dzień jest lekkie plamienie dopóki nie korzystam z wc przy grubszej sprawnie (przepraszam za szczegóły). Pytałam dwóch lekarzy o plamienia przed @ i oboje mówili, że to "normalne" :/ Ogólnie staram się z mężem od 2 lat o dziecko niestety bezskutecznie :( ciągle mi siedzi w głowie, że te plamienia są powodem że nie wychodzi. Czy ktoś tak miał i zaszedł w ciążę? Dzięki!
Ja mam takie plamienia od jakichś 5 lat. Tylko u mnie zaczynaja się jeszcze wcześniej niż u Ciebie i trawaja od 5 do 10 dni, a potem przychodzi miesiączka. Na...
Hej
Ja tez zawsze dzien lub 2 przed @ miałam plamienie ,i zaszlam w ciążę, choć zajęło mi to dużo czasu ,problemem była wysoka prolaktyna ,i cienkie endometrium. Masz regularne cykle? Miała a kiedyś monitoring owulacji ? Kwas foliowy lykasz ? Ja za 3 podejściem korzystałam z apki preglife i 3 razy miałam monitoring ,potwierdziło się to co pokazuje apka, ale udało się jak głowa odpuscila
 
Hej
Ja tez zawsze dzien lub 2 przed @ miałam plamienie ,i zaszlam w ciążę, choć zajęło mi to dużo czasu ,problemem była wysoka prolaktyna ,i cienkie endometrium. Masz regularne cykle? Miała a kiedyś monitoring owulacji ? Kwas foliowy lykasz ? Ja za 3 podejściem korzystałam z apki preglife i 3 razy miałam monitoring ,potwierdziło się to co pokazuje apka, ale udało się jak głowa odpuscila
Dzięki za odp. Tak wszystko badałam, monitoring robiłam nawet parę razy wszystko OK
 
Cześć!
Chciałam się zapytać o plamienia przed @.
Mi zawsze zaczynają się 2-3 dni przed @. Czy to normalne, że te plamienia zaczynają się głównie podczas parcia w toalecie? Wtedy plamię żywą krwią. Zazwyczaj w dzień jest lekkie plamienie dopóki nie korzystam z wc przy grubszej sprawnie (przepraszam za szczegóły). Pytałam dwóch lekarzy o plamienia przed @ i oboje mówili, że to "normalne" :/ Ogólnie staram się z mężem od 2 lat o dziecko niestety bezskutecznie :( ciągle mi siedzi w głowie, że te plamienia są powodem że nie wychodzi. Czy ktoś tak miał i zaszedł w ciążę? Dzięki!
Ja mam takie plamienia od jakichś 5 lat. Tylko u mnie zaczynaja się jeszcze wcześniej niż u Ciebie i trawaja od 5 do 10 dni, a potem przychodzi miesiączka. Na początku jest tego mało i jest bezowe, a później coraz więcej aż jest krew. Mi tez lekarze mówią, ze to nic złego. Progesteron u mnie Ok, prolaktyny miałam za dużo, ale biore dostinex od pół roku albo dłużej. Endometrium ostatnio tez mam cienkie i skąpe miesiączki. Zaszłam w tym roku 2 razy w ciąże (w pierwszych cyklach starań), ale poroniłam obie. Aktualnie od 3 cyklów staramy się o kolejna i na razie bezskutecznie
 
Rozwiązanie
Do góry