reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• UWAGA. 29.03 widzimy się o 11:00

Psychiatra odpowie na wasze pytania. Musieliśmy przełożyć z dzisiaj Dołącz .

UWAGA. Link do nagrań ze specjalistami!

Na razie z położną, pediatrą i ginekologiem położnikiem Zobacz .

Koronawirus. To musisz wiedzieć.

Wiadomości, rozmowy, wsparcie Dołącz.

reklama

Plamienia

Karo.lo

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Hej wszystkim, mój problem polega na tym że od 6 dni plamię, na początku były to dość skąpe i jasno brązowe plamienia, a teraz od 3 dni są bardzo ciemno brązowe, obfite, że wkładka nie pomaga bo przecieka, jest bardzo dużo skrzepów. Myślałam że te początkowe plamienia to po prostu początek miesiączki, która miała być 1 stycznia, lecz nie odczuwam tak jak zawsze żadnego bólu sygnalizującego jej pojawienie się. Liczę na pomoc, do lekarza oczywiście też się wybieram.

reklama

cafe1997

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
0
Spóźnienie do 7 dni jest uznawane za normę. Możliwe, że masz za niski progesteron albo miesiączka się rozkręca.

Karo.lo

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Ciąży nie podejrzewam, fakt, były stosunki przerywane ale szczerze wątpie...

GabrielaNowak85

Moderator
Członek załogi
Miasto
Łódź
Rozwiązania
0
Tak może zaczynać się okres, mi się tak dziwnie wielokrotnie zaczynał, po kilku dniach plamień rozkręcał się i trwał tak samo długo jak zawsze. Ale jak powszechnie wiemy, stosunek przerywany nie jest formą antykoncepcji.

reklama

Nulini

Po prostu szczęśliwa!
Miasto
Częstochowa
Rozwiązania
31
Stosunek przerywany to nie jest metoda antykoncepcyjna.
Jeśli okres się nie rozkręci, umów się do lekarza i jego zapytaj, co to było.
Ja plamienia przed okresem miałam między ciążami, ale trwały zawsze max 2 dni.

Neiv

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Miałam kiedyś plamienia brązowe przed prawie każda miesiączka przez 2-3 dni. Myślałam, ze tak rozkręca mi się okres i tak luźno rzuciłam gin, ze tak mam, co zaowocowało super dokładnym usg (ku mojemu zdziwieniu). Okazało się, ze miałam polipa endometrium. Miałam histeroskopie i wszystko wróciło do normy.

reklama
Do góry