reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz si─Ö o male┼ästwo, wiesz, ┼╝e zostaniecie rodzicami a mo┼╝e masz ju┼╝ dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz si─Ö podzieli─ç swoim do┼Ťwiadczeniem? Do┼é─ůcz do naszej spo┼éeczno┼Ťci. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzi─Öczno┼Ť─ç, kt├│re otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci si─Ö? Wskakuj na pok┼éad! Zamiast by─ç go┼Ťciem korzystaj z wszystkich mo┼╝liwo┼Ťci. A je┼Ťli masz pytania - pisz ┼Ťmia┼éo.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Plamienie a pozytywny test

Do┼é─ůczy┼é(a)
15 Kwiecień 2021
Post├│w
11
Dziewczynki prosz─Ö o pomoc ­čśą w niedziel─Ö powinna by─ç @ a dzi┼Ť dosta┼éam lekkiego br─ůzowego plemienia i lekko pobolewa mnie brzuch ­čśą za wcze┼Ťnie na gino a mi si─Ö p┼éaka─ç chce ­čśó w dniu wczorajszym p├│┼║nym popo┼éudniem zrobi┼éam 3 r├│┼╝ne testy i wysz┼éy pozytywne ­čśó

reklama

Natalia198777

Fanka BB :)
Do┼é─ůczy┼é(a)
21 Lipiec 2019
Post├│w
1 610
Spokojnie . Ja te┼╝ zrobi┼éam test w dniu @ a dwa dni po plemienia lekarz stwierdzi┼é ┼╝e to po. Implantacji. Je┼╝eli br─ůzowe to jest stara krew. Zr├│b beta hcg i po 48 h znowu sprawd┼║ czy przyrasta. Lekarz te┼╝ nic nie powie te┼╝ kaza┼é by zrobi─ç bet─Ö. Pono─ç ju┼╝ plamienie w dzisiejszych czasach uchodzi za norm─Ö. Gdyby by┼éa ┼╝ywa krew i du┼╝o jej to by┼Ť mia┼éa si─Ö czym martwi─ç a tak to spokojnie..

Do┼é─ůczy┼é(a)
15 Kwiecień 2021
Post├│w
11
Spokojnie . Ja te┼╝ zrobi┼éam test w dniu @ a dwa dni po plemienia lekarz stwierdzi┼é ┼╝e to po. Implantacji. Je┼╝eli br─ůzowe to jest stara krew. Zr├│b beta hcg i po 48 h znowu sprawd┼║ czy przyrasta. Lekarz te┼╝ nic nie powie te┼╝ kaza┼é by zrobi─ç bet─Ö. Pono─ç ju┼╝ plamienie w dzisiejszych czasach uchodzi za norm─Ö. Gdyby by┼éa ┼╝ywa krew i du┼╝o jej to by┼Ť mia┼éa si─Ö czym martwi─ç a tak to spokojnie..
Jedna z u┼╝ytkowniczek napisa┼éa mi cyt. "Plamienie implantacyjne wyst─Öpuje przed pozytywnym testem, poniewa┼╝ dopiero po zagnie┼╝d┼╝eniu (po┼é─ůczeniu zap┼éodnionej kom├│rki jajowej z organizmem matki) zaczyna by─ç wytwarzana beta HCG. Jej poziom mo┼╝liwy do wykrycia w badaniu laboratoryjnym zostaje osi─ůgni─Öty ok 48h po implantacji. A w moczu troch─Ö p├│┼║niej, poniewa┼╝ testy domowe s─ů mniej czu┼ée i w moczu jest mniejsze st─Ö┼╝enie ni┼╝ we krwi." Dlatego ju┼╝ ┼ézy w oczach ­čśó­čśą

MyszkaMiki30

Do┼é─ůczy┼é(a)
13 Styczeń 2021
Post├│w
503
Jedna z u┼╝ytkowniczek napisa┼éa mi cyt. Plamienie implantacyjne wyst─Öpuje przed pozytywnym testem, poniewa┼╝ dopiero po zagnie┼╝d┼╝eniu (po┼é─ůczeniu zap┼éodnionej kom├│rki jajowej z organizmem matki) zaczyna by─ç wytwarzana beta HCG. Jej poziom mo┼╝liwy do wykrycia w badaniu laboratoryjnym zostaje osi─ůgni─Öty ok 48h po implantacji. A w moczu troch─Ö p├│┼║niej, poniewa┼╝ testy domowe s─ů mniej czu┼ée i w moczu jest mniejsze st─Ö┼╝enie ni┼╝ we krwi. Dlatego ju┼╝ ┼ézy w oczach
Napisa┼éa prawd─Ö. Je┼Ťli u ciebie sikane testy wychodz─ů pozytywne to na pewno nie jest plamienie implantacyjne. Ale spokojnie nie ka┼╝de plamienia oznacza najgorsze.. Zr├│b bet─Ö po 48h zobacz czy prawid┼éowo wzrasta, zg┼éo┼Ť si─Ö do gina a pewnie ci co┼Ť przepisze na plamienie.

Ja nigdy nie testuje przed dniem miesi─ůczki bo nie chce wy┼éapa─ç ci─ů┼╝y biochemicznej.

frez.ja1987

Do┼é─ůczy┼é(a)
14 Czerwiec 2019
Post├│w
1 123
Jedna z u┼╝ytkowniczek napisa┼éa mi cyt. "Plamienie implantacyjne wyst─Öpuje przed pozytywnym testem, poniewa┼╝ dopiero po zagnie┼╝d┼╝eniu (po┼é─ůczeniu zap┼éodnionej kom├│rki jajowej z organizmem matki) zaczyna by─ç wytwarzana beta HCG. Jej poziom mo┼╝liwy do wykrycia w badaniu laboratoryjnym zostaje osi─ůgni─Öty ok 48h po implantacji. A w moczu troch─Ö p├│┼║niej, poniewa┼╝ testy domowe s─ů mniej czu┼ée i w moczu jest mniejsze st─Ö┼╝enie ni┼╝ we krwi." Dlatego ju┼╝ ┼ézy w oczach ­čśó­čśą
To s─ů moje s┼éowa, spod innego postu. Chcia┼éam poprawi─ç dziewczyn─Ö, kt├│ra napisa┼éa, ┼╝e mia┼éa plamienie implantacyjne po pozytywnym tescie z moczu. Niestety nie jest to prawda.

A ty si─Ö nie denerwuj, zr├│b bet─Ö w odst─Öpie 48h by sprawdzi─ç przyrost i przy okazji progesteron, bo mo┼╝e poziom masz zbyt niski.

Nikt Cie nie da gwarancji, jak b─Ödzie u ciebie, ale nie ka┼╝de plamienie (czasami nawet i krwawienie) oznacza najgorsze. Odpoczywaj i my┼Ťl pozytywnie ­čÖé

Do┼é─ůczy┼é(a)
15 Kwiecień 2021
Post├│w
11
To s─ů moje s┼éowa, spod innego postu. Chcia┼éam poprawi─ç dziewczyn─Ö, kt├│ra napisa┼éa, ┼╝e mia┼éa plamienie implantacyjne po pozytywnym tescie z moczu. Niestety nie jest to prawda.

A ty si─Ö nie denerwuj, zr├│b bet─Ö w odst─Öpie 48h by sprawdzi─ç przyrost i przy okazji progesteron, bo mo┼╝e poziom masz zbyt niski.

Nikt Cie nie da gwarancji, jak b─Ödzie u ciebie, ale nie ka┼╝de plamienie (czasami nawet i krwawienie) oznacza najgorsze. Odpoczywaj i my┼Ťl pozytywnie ­čÖé
Dzi─Ökuj─Ö za pomoc ÔŁĄ

Natalia198777

Do┼é─ůczy┼é(a)
21 Lipiec 2019
Post├│w
1 610
Ja mia┼éam plamienie po te┼Ťcie z racji ┼╝e wcze┼Ťniej poronilam pojechalam na ip i tam ginekolog tak mi powiedzia┼é ┼╝e br─ůzowe to stara krew po implantacji

Lilka455

Do┼é─ůczy┼é(a)
27 Czerwiec 2016
Post├│w
4 261
Ja mia┼éam plamienie po te┼Ťcie z racji ┼╝e wcze┼Ťniej poronilam pojechalam na ip i tam ginekolog tak mi powiedzia┼é ┼╝e br─ůzowe to stara krew po implantacji
Zgadzam si─Ö , us┼éysza┼éam co┼Ť podobnego od lekarza na sorze. Podobno w szyjce macicy czasami robi─ů si─Ö takie kieszonki i tam zalega stara krew ,kiedy keiszkonka si─Ö wyp┼éaszcza ta krew wychodzi na zewn─ůtrz.

reklama

Fado123

Do┼é─ůczy┼é(a)
22 Styczeń 2019
Post├│w
6 136
Plamienie nie musi nic złego oznaczać, ale warto zrobić bete I przy okazji progesteron, czasem jak jest go mało to jest plamienie, albo to wstanie stara krew