reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie czy okres

Okxx123

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
10 Czerwiec 2021
Postów
34
Hej staraczki.
Ja ponownie z pytaniem do Was
Wczoraj dzień spodziewanej miesiączki 24.12 wystąpiło duże nie duże plamienie na bieliźnie , takie jasno rozowe . Nie była to taka zywa krew jak zwykle. jak się zorientowałam założyłam podpaske przez cały dzień aż do dziś była tylko mini plamka taka jasno bruntatna.
Nie było przy tym żadnych bóli jak na okres tylko od 2 tyg bolą mnie bardzo piersi... co o tym myślicie?
 
reklama
Piersi w to bym nie mieszała, bo bolą również przez PMS, nawet jak nigdy tak nie miałaś a tym ardziej od owulacji gdzie do zagnieżdżenia musi dojść i beta się musi wytworzyć aby to był objaw ciąży. Nie ma objawow ciąży bez ciąży (II kresek) plamienie to może zamienić się na dniach w @, również czasem się tak zaczyna 🙂 jak chcesz zrób test ale według mnie to się niestety rozkręci @.
 
nic nie mysle, bo co cykl to może byc inny. Mnie raz okropnie bolaly piersi przed okresem, raz wcale, a w ciazy w sumie tez jakos szczegolnie nie bolą.
Wiem ze wiele kobiet moze miec plamienia w dniu spodziewanej miesiaczki, u mnie było sucho i bez koloru ;)
 
I Ja sie dołączam dziewczyny. Mój cykl trwa 28dni. Dzisiaj jest 27dzień I widziałam na papierku różowe plamy dość jasne, nie jak przy @ gęste czerwone. Założyłam podpaskę i od 2h nic nie ma widać na niej. Nie mam żadnych bólów jak na okres.
Tyle że od 2 dni strasznie bolał mnie lewy Jajnik , okropnie kuł. 2 dni temu robiłam test ciążowy bo bardzo źle się czułam. Wyszły 2 kreski po jakiś 5min. Dość widoczne. Test 10ml. Pink
Zastanawiam się o co chodzi z tym plamieniem. Bo dość tyle było na papierze ale bardzo jasno różowe bez żadnych skrzepów itd. Przed tym plamieniem od rana również bardzo bolał mnie jajnik. A teraz nagle nie ma żadnego bulu. Czy wyście też dziewczyny tak miały ? Martwię się. Nie wiem co myśleć 😪
 
I Ja sie dołączam dziewczyny. Mój cykl trwa 28dni. Dzisiaj jest 27dzień I widziałam na papierku różowe plamy dość jasne, nie jak przy @ gęste czerwone. Założyłam podpaskę i od 2h nic nie ma widać na niej. Nie mam żadnych bólów jak na okres.
Tyle że od 2 dni strasznie bolał mnie lewy Jajnik , okropnie kuł. 2 dni temu robiłam test ciążowy bo bardzo źle się czułam. Wyszły 2 kreski po jakiś 5min. Dość widoczne. Test 10ml. Pink
Zastanawiam się o co chodzi z tym plamieniem. Bo dość tyle było na papierze ale bardzo jasno różowe bez żadnych skrzepów itd. Przed tym plamieniem od rana również bardzo bolał mnie jajnik. A teraz nagle nie ma żadnego bulu. Czy wyście też dziewczyny tak miały ? Martwię się. Nie wiem co myśleć 😪
plamienie zamiast okresu może wystąpić, zwłaszcza jeśli progesteron jest niski. Jesteś w ciąży. Gratuluję.
 
Dołączam mój wynik Progesteronu
 

Załączniki

  • Screenshot_20211225-172033_Messenger.jpg
    Screenshot_20211225-172033_Messenger.jpg
    196,6 KB · Wyświetleń: 123
No to ledwo się mieści w normie. Pewnie stąd to plamienie. Radziłabym iść do lekarza, możliwe, że zapiszę Ci luteinę.
 
reklama
Do góry