reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie implantacyjne

Dołączył(a)
7 Wrzesień 2019
Postów
13
Dziewczyny jak w tytule
Miała któraś? Testy wychodziły mi z bladymi kreskami ale dwoma jakby nie było. Dziś wieczorem przy delikatnym skurczu poczułam się jakbym dostała okresu ale na wkładce był kremowy śluz zabarwiony jedynie na różowo. Pierwszy raz mam takie coś 🤷🏼‍♀️ Boli podbrzusza nie mam jak przy okresie, skurczy tez nie czuje szczególnie wiec trochę się zagubiłam 😑
 
reklama
Rozwiązanie
Miałam plamienie implantacyjne. Jeden dzień, a właściwie kilka godzin. Różowe, nie czerwone i bez skrzepików. Było tydzień po sexie i zdecydowanie kilka dni przed terminem okresu. Za to 3 dni po tym plamieniu, więc ze 3 dni przed terminem okresu już mi test wyszedł pozytywny.
Jeśli wyszły ci testy pozytywne to nie plamienie implantacyjne. Może zbadaj progesteron? No i betę czy dobrze przyrasta.
Specjalista nie jestem, ale z tego co mi wiadomo to Najpierw jest implantacja zarodka, a dopiero później produkowany jest hormon beta hcg . Jeśli najpierw miałaś pozytywny test to raczej nie to. Natomiast podobno często w okresie kiedy powinna pojawić się @ pojawiają się delikatne plamienia . Proponuję zrobić betę z krwi i dziewczyny pewnie doradza progesteron . Jeśli wyniki będą ok to wizyta u lekarza ok 7 tygodnia,żeby wszystko było widać. Jeśli progesteron wyjdzie niski to wizyta u lekarza jak najszybciej
Dziewczyny jak w tytule
Miała któraś? Testy wychodziły mi z bladymi kreskami ale dwoma jakby nie było. Dziś wieczorem przy delikatnym skurczu poczułam się jakbym dostała okresu ale na wkładce był kremowy śluz zabarwiony jedynie na różowo. Pierwszy raz mam takie coś [emoji2372] Boli podbrzusza nie mam jak przy okresie, skurczy tez nie czuje szczególnie wiec trochę się zagubiłam [emoji58]
 
Specjalista nie jestem, ale z tego co mi wiadomo to Najpierw jest implantacja zarodka, a dopiero później produkowany jest hormon beta hcg . Jeśli najpierw miałaś pozytywny test to raczej nie to. Natomiast podobno często w okresie kiedy powinna pojawić się @ pojawiają się delikatne plamienia . Proponuję zrobić betę z krwi i dziewczyny pewnie doradza progesteron . Jeśli wyniki będą ok to wizyta u lekarza ok 7 tygodnia,żeby wszystko było widać. Jeśli progesteron wyjdzie niski to wizyta u lekarza jak najszybciej
Zgadzam się, plamienie po pozytywnych testach raczej nie jest plamieniem implantacyjnym, betaHCG i koniecznie progesteron od razu. Jeśli to ciąża a progesteronu za mało, koniecznie lekarz, bo trzeba go jak najszybciej uzupełnić.
 
Miałam plamienie implantacyjne. Jeden dzień, a właściwie kilka godzin. Różowe, nie czerwone i bez skrzepików. Było tydzień po sexie i zdecydowanie kilka dni przed terminem okresu. Za to 3 dni po tym plamieniu, więc ze 3 dni przed terminem okresu już mi test wyszedł pozytywny.
Jeśli wyszły ci testy pozytywne to nie plamienie implantacyjne. Może zbadaj progesteron? No i betę czy dobrze przyrasta.
 
Rozwiązanie
Do góry