reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie implantacyjne

Dołączył(a)
25 Październik 2020
Postów
4
Dzień dobry. Mam 22 lata i mam problem. Moja miesiączka jest nieregularna. Mój cykl trwa od 30 do nawet 47dni. Jestem pod stałą ginekologiczna kontrola. Ostatnia wizyta miesiąc temu żadnych tobieli ani niczego podobnego. W 27dniu cyklu czyli 5 dni temu dostałam delikatnego ciemnego plamienia która utrzymuje się do dzisiaj i jest widoczne tylko podczas korzystania z toalety na papierze. Nie za każdym razem po skorzystaniu z niej. Z partnerem nie zabezpieczamy się. Uprawiany stosunki przerywane. Od wczoraj odczuwam kłucie w piersiach ale nie powiększyły się, mam zawroty głowy, zmienne samopoczucie, wieksza potrdebe korzyztania z toalety oraz dzisiaj zauważyłam że mój wech jakby się wyostrzyl. Wykonałam test ciążowy 3 dni temu wyszedł negatywny. Czy jest możliwość że jest to plamienie impantacyjne, że jestem w ciąży A wynik testu wyszedł falszywie negatywny? Zaznaczam nigdy nie miałam plamien między miesiaczkowych nawet jedni dniowych.
 
reklama
Rozwiązanie
Jeżeli masz uczulenie na lateks, są też kondomy bez niego
F3AD94DC-5E08-4D58-BD2B-268E2789462D.jpeg
Stosunek przerywany to nie jest metoda antykoncepcji, jak nie chcesz być w ciąży, to stosuj zabezpieczenie. Uprawiasz seks bez niego, więc jak najbardziej możesz być w ciąży. Plamienie implantacyjne zdarza się maksymalnie u 30% kobiet i nie jest uznawane za objaw ciąży przez lekarzy. Zrób test z krwi beta hcg, jeśli nie jesteś w ciąży, zadbaj o antykoncepcje.
 
Stosunek przerywany to nie jest metoda antykoncepcji, jak nie chcesz być w ciąży, to stosuj zabezpieczenie. Uprawiasz seks bez niego, więc jak najbardziej możesz być w ciąży. Plamienie implantacyjne zdarza się maksymalnie u 30% kobiet i nie jest uznawane za objaw ciąży przez lekarzy. Zrób test z krwi beta hcg, jeśli nie jesteś w ciąży, zadbaj o antykoncepcje.
 
Nie używam antykoncepcji ponieważ nie mogę. Właściwie każdy sposob zabezpieczania jest u mnie wykluczony ginekologicznie bardzo długo starałalismy się wraz z lekarzem znaleźć złoty środek.
 
Do góry