reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie implatacyjne

I dochodzi do poronienia ?
Czytałam o tych jednostkowych przypadkach, że nie, w sensie ja tak to rozumiem, że śluzówka macicy złuszczała się wkoło zarodka nie uszkadzając go albo np. był jakiś krwiak i ten krwiak pękł i stąd krew, a zarodek się utrzymał.

Najlepiej jutro skoczyć na betaHCG z krwi i potem powtórzyć po 48h w tym samym laboratorium :) To już dużo powie czy przyrost jest prawidłowy. Potem pozostanie czekać aż beta osiągnie odpowiednią wartość żeby ciąża był widoczna na USG i iść do ginekologa :)
 
reklama
Czytałam o tych jednostkowych przypadkach, że nie, w sensie ja tak to rozumiem, że śluzówka macicy złuszczała się wkoło zarodka nie uszkadzając go albo np. był jakiś krwiak i ten krwiak pękł i stąd krew, a zarodek się utrzymał.

Najlepiej jutro skoczyć na betaHCG z krwi i potem powtórzyć po 48h w tym samym laboratorium :) To już dużo powie czy przyrost jest prawidłowy. Potem pozostanie czekać aż beta osiągnie odpowiednią wartość żeby ciąża był widoczna na USG i iść do ginekologa :)
Właśnie planuje się udać jutro na bete ale tak się boje ze się rozczaruje
 
Właśnie planuje się udać jutro na bete ale tak się boje ze się rozczaruje
Na ten moment nic nie wiadomo, to nie ma co się nastawiać w żadną stronę. Idąc tym tokiem myślenia to co najmniej do II trymestru nie można się cieszyć, bo wszystko może się zdarzyć :) Poczekaj na spokojnie na betę :) Skoro dwa testy pokazują drugą kreskę, to znaczy, że cos jest na rzeczy. Mogłaś też wyłapać biochem, a beta jeszcze nie spadła, ale nie zamartwiaj się na zapas.
 
Na ten moment nic nie wiadomo, to nie ma co się nastawiać w żadną stronę. Idąc tym tokiem myślenia to co najmniej do II trymestru nie można się cieszyć, bo wszystko może się zdarzyć :) Poczekaj na spokojnie na betę :) Skoro dwa testy pokazują drugą kreskę, to znaczy, że cos jest na rzeczy. Mogłaś też wyłapać biochem, a beta jeszcze nie spadła, ale nie zamartwiaj się na zapas.
Oby naprawdę było dobrze choć już nie przykładam nadziei na to 🥺
 
reklama
Nie zrobiłam już bety w nocy tak chlupło ze mnie ze całe łóżko do prania a rano zrobiłam testy i negatywne już Eh 🥺
 
Do góry